Management stravovacího úseku programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Po dokončení Bachelor of Arts, studenti se mohou rozhodnout pokračovat ve vzdělávání a dokončit Master of Arts. Většina programů pán 's jsou jeden až dva roky dlouhá a zahrnují jak ročníkové práce a praktické zkušenosti. Některé programy požadovat, aby studenti psát diplomovou práci před promoci. Co je MA v oboru Potraviny a nápoje řízení? Program, jako je tat… Čtěte více

Po dokončení Bachelor of Arts, studenti se mohou rozhodnout pokračovat ve vzdělávání a dokončit Master of Arts. Většina programů pán 's jsou jeden až dva roky dlouhá a zahrnují jak ročníkové práce a praktické zkušenosti. Některé programy požadovat, aby studenti psát diplomovou práci před promoci.

Co je MA v oboru Potraviny a nápoje řízení? Program, jako je tato připravuje studenty na kariéru v oblasti pohostinství a restaurace průmyslu. Programy mohou zahrnovat pokročilé kulinářské třídy, nebo mohou být zaměřena na správu obchodní a marketingové aspekty. Některé programy nabízejí kombinaci obou typů kurzů. Studenti se mohou trávit čas učení o mezinárodním vinařství a jak ke zdroji, farář a prodávat víno. Některé univerzity mohou také zahrnovat kurzy na otázky týkající se potravin a vinařské turistiky.

Aby sledovala nějaký generální 's titul v oboru managementu potravin a nápojů může umožnit studentům učit se od světoznámých odborníky a stát se jedinečným způsobem vybavena pro různé kariéry. Absolventi mohou najít kariéru řízení v restauraci nebo v hotelovém průmyslu nebo nárok na mezinárodní pozice. Mistr 's stupně může povzbudit zaměstnavatele nabídnout vyšší platy a propagační akce.

Výše kurzu se pohybuje mezi programy a související náklady dělat stejně. Kontaktujte univerzita 's administrativa ' s kancelář diskutovat o přesné náklady na MA programu.

Potravinářský a nápojový průmysl je skutečně mezinárodní a absolventi MA programu může najít práci v zemích po celém světě. Pokročilý stupeň v potravinách a správě nápojů by mohlo vést k práci v oblasti hotelového managementu, dohled velkých restauračních řetězců nebo kariéru v oblasti cestovního ruchu gurmán. Mezinárodní vinařství mohou mít také několik pozic pro zaměstnance s tímto vzděláním.Absolventi by mohly být způsobilé ke vstupu na správu stopu hned, nebo kompletní výcvik na pracovišti vede k výkonné pozice.

Pro studenty, kteří mají zájem v potravinářském a nápojovém průmyslu, vydělávat Master 's stupně může nabídnout mnoho výhod. Programy se liší, pokud jde o zaměření, ročníkové práce a nákladů. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
UWL University of West London
London, Spojené království

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a k ... +

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a kompetencemi nezbytnými pro navrhování, řízení a vedení vývoje v potravinářském průmyslu. -
MA
Denní studium
Angličtina
Kampus