MASTERSTUDIES

Potravinářství a nápojářství programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Magisterský titul je druhý nejvyšší stupeň můžete získat v post-sekundárního vzdělávání. Dalšího stupně po bakalářským titulem, mistr může být předpokladem pro další doktorské studium nebo příprava na kariéru v oblasti vzdělávání. Stále častěji jsou zaměstnavatelé udělení uchazeči o zaměstnání, kteří mají magisterský titul s vyšším platem a rychlejší růst počtu pracovních míst.

Co je MA v oboru potravin a nápojů studií? Tento stupeň je důkazem pokročilé studium a specializaci ve všech aspektech potravin a přípravu nápojů, služby a související řízení. Studenti se učí praktické dovednosti, jako je například techniky potřebné pro výrobu a hands-on schopností služby potravin a nápojů. Prostřednictvím kurzu v potravinářském služby marketingu, se studenti učí menu design, rozložení restaurace a průmyslové standardy pro pomoc při provozu day-to-day potravin a nápojů orientované zařízení.A konečně, komunikační kurzy pomáhají studentům polské cenné interpersonální dovednosti pro použití v potravinářském a nápojovém prostředí.

Když přijde na dávky pro ty, kteří právě vstupují na pracovní sílu, magisterský titul na svůj životopis může být mocným draw manažerovi nájem. Pro ty, kteří již v pracovním procesu, získání tohoto stupně může vést ke zvýšení platu.

Náklady získat MA v oboru potravin a nápojů studií se může výrazně lišit v závislosti na vše od zda se zúčastnit veřejnou nebo soukromou školu, ať už budete studovat on-line a další. Zavolejte svého potenciálního školu získat podrobnosti.

Studenti vyzbrojení MA v oboru potravin a nápojů studií jsou často kvalifikaci pro některé z nejvíce vzrušujících a rychle rostoucí pozicích v průmyslu foodservice. Práce jako manažeři v zařízeních potravinářské služba, Restaurace hostitelských skvrny nebo Šéfkuchař pozicích jsou jen některé z možností, které mohou být k dispozici.Přesto, ostatní studenti mohou spárovat míru s podnikatelským zaměřením na kariéru v restauraci vlastnictví.

Existuje spousta možností, pokud chtějí získat magisterský titul v oboru potravin a nápojů studií. Chcete-li začít směrem k míře hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

2 Výsledky v Potravinářství a nápojářství Filter

Mistr umění ve studiích potravin

The American University of Rome
MA
<
Denní studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a spotř ...

Čtěte více

Ma hotelové a restaurační management

Synergy University Dubai
MA
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Tento program je jedním z nejvíce žádaných programů v prosperujícím odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Naše speciálně přizpůsobené osnovy a přístup orientovaný na praxi ...

Čtěte více