Filter
Magistr humanitních věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Potravinářství a nápojářství programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Magisterský titul je druhý nejvyšší stupeň můžete získat v post-sekundárního vzdělávání. Dalšího stupně po bakalářským titulem, mistr může být předpokladem pro další doktorské studium nebo příprava na kariéru v oblasti vzdělávání. Stále častěji jsou zaměstnavatelé udělení uchazeči o zaměstnání, kteří mají magisterský titul s vyšším platem a rychlejší růst počtu pracovních míst.

Co je MA v oboru potravin a nápojů studií? Tento stupeň je důkazem pokročilé studium a specializaci ve všech aspektech potravin a přípravu nápojů, služby a související řízení. Studenti se učí praktické dovednosti, jako je například techniky potřebné pro výrobu a hands-on schopností služby potravin a nápojů. Prostřednictvím kurzu v potravinářském služby marketingu, se studenti učí menu design, rozložení restaurace a průmyslové standardy pro pomoc při provozu day-to-day potravin a nápojů orientované zařízení.A konečně, komunikační kurzy pomáhají studentům polské cenné interpersonální dovednosti pro použití v potravinářském a nápojovém prostředí.

Když přijde na dávky pro ty, kteří právě vstupují na pracovní sílu, magisterský titul na svůj životopis může být mocným draw manažerovi nájem. Pro ty, kteří již v pracovním procesu, získání tohoto stupně může vést ke zvýšení platu.

Náklady získat MA v oboru potravin a nápojů studií se může výrazně lišit v závislosti na vše od zda se zúčastnit veřejnou nebo soukromou školu, ať už budete studovat on-line a další. Zavolejte svého potenciálního školu získat podrobnosti.

Studenti vyzbrojení MA v oboru potravin a nápojů studií jsou často kvalifikaci pro některé z nejvíce vzrušujících a rychle rostoucí pozicích v průmyslu foodservice. Práce jako manažeři v zařízeních potravinářské služba, Restaurace hostitelských skvrny nebo Šéfkuchař pozicích jsou jen některé z možností, které mohou být k dispozici.Přesto, ostatní studenti mohou spárovat míru s podnikatelským zaměřením na kariéru v restauraci vlastnictví.

Existuje spousta možností, pokud chtějí získat magisterský titul v oboru potravin a nápojů studií. Chcete-li začít směrem k míře hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně

3 Výsledky v Potravinářství a nápojářství

UWL University of West London

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostm ... [+]

Přehled

Potravinářský a pohostinský průmysl zaznamenal obrovský růst a odolnost v 21. století a poptávka po kvalifikovaných zaměstnancích stále roste. Malé a střední podniky (MSP) rovněž zaznamenaly značný rozvoj navzdory hospodářskému zpomalení.

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a kompetencemi nezbytnými pro navrhování, řízení a vedení vývoje v potravinářském průmyslu.

Bude vám poskytnut soudržný program akademické studie a hluboké vzdělávací zkušenosti se zaměřením na roli manažera a otázky managementu v rámci mezinárodního potravinářského průmyslu, sektoru stravovacích služeb, pohostinství a průzkumu špičkového výzkumu v oblasti potravin .... [-]
Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Synergy University Dubai

Tento program je jedním z nejvíce žádaných programů v prosperujícím odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Naše speciálně přizpůsobené osnovy a přístup orientovaný na p ... [+]

Tento program je jedním z nejvíce žádaných programů v prosperujícím odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Naše speciálně přizpůsobené osnovy a přístup orientovaný na praxi vám vybaví jedinečné dovednosti a techniky potřebné pro skutečné výzvy světa.

MA Hotel & Restaurant Management je jedním z nejprestižnějších vzdělávacích programů na univerzitě Synergy. Absolventi získají moderní znalosti v oblasti hotelového průmyslu, porozumění globalizačním procesům v mezinárodním podnikání, pokročilé techniky řízení hotelových a restauračních podniků spolu s ekonomickou funkčností a rozvojem v některých zemích a regionech a praktické dovednosti v oblasti marketingu, HR, účetnictví mnohem více prakticky orientovaných znalostí v tomto odvětví.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubaj
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The American University of Rome

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a ... [+]

MA v potravinářských studií je interdisciplinární program, který si klade za cíl poskytnout znalosti a dovednosti na současnou situaci a vývoj kolem udržitelnou výrobu a spotřebu potravin, obecněji na tom, jak ovlivňují přírodní zdroje Země s našimi výběru potravin. Zaměří se na mezinárodních rozměrů, ale také na tom, jak jsou spojeny politiky a regulační rámce orámovaný a prováděny na regionální, národní a sub-národní úrovni ze strany veřejnosti a neziskového sektoru, stejně jako v potravinářském průmyslu.

Program nabízí studentům možnost zaměřit se na cestě více profesionální bázi, v souladu s jejich profesní aspirace, nebo cesta výzkumné bázi, pokud chtějí pokračovat výzkum na Ph.D. level.... [-]

Itálie Řím
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině