MASTERSTUDIES

Potravinářský a nápojářský průmysl v Evropa - Potravinářský a nápojářský průmysl Potravinářský a nápojářský průmysl programy v Evropa

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Potravinářský a nápojářský průmysl v Evropa - Udělejte si Potravinářský a nápojářský průmysl v Evropa. Získejte všechny program Potravinářský a nápojářský průmysl a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Potravinářský a nápojářský průmysl, Evropa Filter

MA v řízení obchodu s potravinami

UWL University of West London
Spojené království, Londýn
MA
09 Sep 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Toto postgraduální ocenění v oblasti potravinářského podnikání a managementu bylo navrženo tak, aby produkovalo absolventy, kteří jsou výjimečně dobře vybaveni schopnostmi a k ...

Čtěte více