MA Braga - MA MA programy Braga, Braga

MA Braga - MA MA programy Braga, Braga

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Braga je jedním z nejstarších měst v severozápadním Portugalsku a má nejstarší katolické arcidiecézi v zemi. Jako velké město v obci dvě hlavní univerzity mají svá sídla. Jedná se Minho University a Universidade Catolica Portuguesa.

MA Braga - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Cvičitel Učitele Studijní Obor Ve španělštině Jako Cizího Jazyka

University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Portugalsko Braga

Toto školení učitelů Magisterský studijní obor v SFL je jediný b-learningový kurz existující v Portugalsku, kde studenti dostávají vysoce kvalitní, akademicky tvrdý trénink v obsahu a pedagogických znalostí. [+]

Akademický titul: MA (Bologna 2. stupeň cyklus) ECTS: 90 Typ předmětu: b-learning Doba trvání: 3 semestry osnov Cíl jazyk: španělština Hlavní vědecké oblasti: Učitel výcvikový kurz ve španělštině jako cizího jazyka (SFL)

Toto školení učitelů Magisterský studijní obor v SFL je jediný b-learningový kurz existující v Portugalsku, kde studenti dostávají vysoce kvalitní, akademicky tvrdý trénink v obsahu a pedagogických znalostí.

Poskytuje průkopnickou vzdělávání budoucích učitelů SFL z akademických, vědeckých a odborných hledisek.

To také uvádí studenty do nových technologií a různých zvláštního určení oblastí, jako je španělština pro medicínské, podnikání nebo cestovní ruch související s profesí.... [-]