Filter
Magistr humanitních věd
Polsko Wrocław Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Wrocław - MA MA programy Wrocław, Wrocław

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Wrocław je považován za třetí největší centrum vzdělávání v Polsku. Za třicet známých institucí, existuje více než 135 tisíc studentů. Wrocław University města nabízí zdravé akademické prostředí na místní a zahraniční studenty.

MA Wrocław - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

MA studijní program v grafice se studenty v různých grafickými procesů. ... [+]

MA studijní program v grafice se studenty v různých grafiky procesů.

Účastníci programu získat možnost zkoumat a učit se metody hlubotiskem (leptání a rytí), sítotisku, přímý tisk (desky a kamenné litografie), tisk z výšky (dřevořez, linoryt) a digitální tisk. Studenti účastnící se programu budou mít možnost specializovat se v jedinečných postupů a technik, a to mezzotinta, foto-lept, nebo collograph. Program kurikulum uvádí grafiky dohodě s polskými tradicemi a umělecké výkony, a podporuje současné a experimentální přístupy stejně.

[-]
Polsko Wrocław
Říjen 2019
Kombinované
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Wroclaw

Studijní program MA se skládá ze čtyř semestrů: jeden semestr se společným programem pro všechny studenty a tři semestry se specializačními kurzy. Jeden ze tří semestrů j ... [+]

K dispozici jsou 5 specializací:

Veřejná politikaPolitická komunikaceVeřejná správa (organizovaná společně s Gruzínským institutem pro veřejné záležitosti)Demokracie a rozvoj v Evropě a Kavkaze (pořádané společně s Gruzínským institutem pro veřejné záležitosti)Studie střední a východní Evropy (organizované společně s Bukurešťskou univerzitou)

Institut politologie na univerzitě ve Vratislavi je jedním z největších a nejdynamičtějších center politologického výzkumu v Polsku. Od roku 2008 vypracoval Institut také kurikulum v angličtině. Mezinárodní i polští kandidáti se mohou zapojit do studijního programu a získat titul magister v politologii.... [-]

Polsko Wrocław
Říjen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině