$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Podnikání v Asii programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

MA, nebo Master of Arts, je první stupeň postgraduálního stupně, který lze získat po obdržení bakalářského titulu. Obvykle dokončen do dvou let, tento stupeň vám umožní prozkoumat další studium a získat hlubší znalosti o tématu studia nebo odborného zájmu. Co je MA v asijském podnikání? Tento stupeň poskytuje příležitost seznámit se s mezinárodním obchodním ř… Čtěte více

MA, nebo Master of Arts, je první stupeň postgraduálního stupně, který lze získat po obdržení bakalářského titulu. Obvykle dokončen do dvou let, tento stupeň vám umožní prozkoumat další studium a získat hlubší znalosti o tématu studia nebo odborného zájmu.

Co je MA v asijském podnikání? Tento stupeň poskytuje příležitost seznámit se s mezinárodním obchodním řízením a marketingem, zejména s metodami a teoriemi, které stojí za zjišťováním a analýzou problémů. Specializace na asijské kultury a společnost pomáhá pochopit i komunikovat. Kurz může zahrnovat jazykové studium, obchodní vztahy, ekonomiku a obchodní administrativu. V závislosti na vašich oblastech obchodního zájmu mohou další dostupné kurzy zahrnovat i lidské zdroje, podnikání, strategii a finance.

Studenti, kteří získají magisterský titul v asijském podnikání, se učí základním dovednostem v oblasti řízení podniku, ale na mezinárodní úrovni. Rozvíjejí také silné interpersonální a komunikační dovednosti potřebné pro práci s lidmi z jiných kultur, než jsou jejich vlastní.

Náklady na magisterský titul v asijském podnikání se mohou lišit v závislosti na umístění instituce a délce kurzu, který obvykle trvá od jednoho do dvou let studia na plný úvazek. Využijte svůj zájem v předstihu a kontaktujte školy, které vás zajímají, abyste získali více informací.

Absolventi s magisterským studiem v asijském podnikání se mohou nacházet v kariéře jako ekonomové v mezinárodních organizacích, agenturách poskytujících pomoc nebo v soukromých výzkumných centrech. K dalším možným titulům patří finanční analytik, produktový manažer, obchodní specialista, konzultant a obchodní specialista. Ti, jejichž studie se zabývají specializací, mohou být zaměstnáni jako právníci, public relations nebo ředitelé reklamy, marketingoví manažeři nebo vedoucí pracovníci v oblasti lidských zdrojů. Vystavení kvantitativním dovednostem a globálnímu povědomí poskytují základy potřebné pro úspěch v mezinárodním podnikání.

MA v asijských obchodních programech jsou k dispozici v univerzitních programech po celém světě a online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Zhejiang University International Business School
Jiaxing, Čína

Master of China Studies (MCS) je magisterský studijní program se silným zaměřením na čínský ekonomický, kulturní a společenský kontext. Zhejiang University International Busin ... +

Master of China Studies (MCS) je magisterský studijní program se silným zaměřením na čínský ekonomický, kulturní a společenský kontext. Zhejiang University International Business School (ZIBS), která spolupracuje s Institutem čínských studií, vnáší obchodní trendy do dlouhodobého programu čínských studií. Interdisciplinární kurikulum umožňuje studentům analyticky pracovat a získat důkladné porozumění Číně. ZIBS poskytuje akademickou podporu, firemní podporu a výukový prostor. -
MA
Denní studium
2 roky
Angličtina, čínština
Kampus