$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Neurologie programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Po dokončení bakalářského studia má student možnost studovat na postgraduální úrovni a absolvovat magisterský studijní program. Tento stupeň je zaměřen hlavně na přednáškové a výzkumné výuky, aby získal hlubší pochopení předmětu. Získání magisterského studia trvá přibližně dva roky a poskytne studentům potřebné dovednosti a odborné znalosti k úspěšnému… Čtěte více

Po dokončení bakalářského studia má student možnost studovat na postgraduální úrovni a absolvovat magisterský studijní program. Tento stupeň je zaměřen hlavně na přednáškové a výzkumné výuky, aby získal hlubší pochopení předmětu. Získání magisterského studia trvá přibližně dva roky a poskytne studentům potřebné dovednosti a odborné znalosti k úspěšnému pokroku ve svém oboru.

Co je MA v neurovědách? Cílem tohoto programu je poskytnout studentům hlubší znalosti o struktuře a funkci nervového systému a jeho vývoji. Stane se odborníkem na celkovou buněčnou a molekulární anatomii mozku a míchy. Studenti získají také odpovídající zkušenosti a dovednosti v laboratorním výzkumu, aby vytvořili pevný přehled o aspektech a postupech v neurovědách. V závislosti na instituci bude důkladné porozumění vědecké metodě vyučováno prostřednictvím tvorby hypotéz, experimentování a analýzy a interpretace výsledků výzkumu. Témata zahrnutá v tomto programu mohou zahrnovat neurofarmakologii, kognitivní neurovědy, neurobiologii a neuroplasticitu.

Absolventi, kteří získali titul v oboru Neuroscience, získali dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby vynikly ve svém oboru. Budou mít také schopnost dále rozvíjet svou kariéru nebo požádat o doktorské programy.

Náklady na tento stupeň se budou lišit v závislosti na konkrétní instituci, kterou chcete navštívit. Kontakt s přijímacím úřadem vaší požadované školy vám pomůže pochopit náklady a zajistit, že to, co nabízejí, je pro vás to pravé.

S magisterským studiem v oboru neurovědy mohou absolventi očekávat, že naplní zdravotnické, univerzitní výzkumné, vzdělávací a vládní pozice. Studenti mohou pokračovat v praxi zdravotní sestry, techniků neuroimagingu, genetických poradců nebo dokonce neurálních inženýrů. Jiní si možná přejí být učiteli nebo terapeuti z povolání. Přesto jiní raději pracují v oboru veřejného zdraví nebo pracují v oblasti epidemiologie.

Studenti mají možnost provozovat online magisterský studijní program. To jim umožní mít pružnost, kterou potřebují, a schopnost pracovat svým vlastním tempem. Jedná se o vynikající způsob, jak si studenti získají titul z požadované školy bez ohledu na to, kde se ve škole nachází. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Vrije Universiteit Amsterdam
Amsterdam, Nizozemsko

Pokrok v neurovědě nejen otevírá dveře nebývalé schopnosti vysvětlovat, předvídat a kontrolovat lidské chování, ale také vyvolává filozofické a etické otázky týkající se jejic ... +

Pokrok v neurovědě nejen otevírá dveře nebývalé schopnosti vysvětlovat, předvídat a kontrolovat lidské chování, ale také vyvolává filozofické a etické otázky týkající se jejich potenciálních rizik, výhod a širších společenských důsledků. -
MA
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
01 Zář 2022
Kampus