Filter
Magistr humanitních věd
Německo Würzburg Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Würzburg - MA MA programy Würzburg, Würzburg

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Würzburg město je hlavním městem Regierungsbezirk Dolní Franky se nachází v Bavorsku, Německo. To hostí velkou komunitu, která se skládá z více než 133.000 obyvatel vedle četných akreditované instituce výzkumu a vědy.

MA Würzburg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Magisterského programu "International Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace orientované, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení studie mezinárodně orien ... [+]

Program Masters "Mezinárodní Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace-orientovaný, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení mezinárodně orientované anglického jazyka studijní program.

Tento studijní obor je zaměřen na potenciální studenty, kteří chtějí přispět prostřednictvím akademického aplikace orientované kvalifikací v oblasti sociální práce, s cílem - podporovat a posilovat uprchlíky a imigranty v národním kontextu, jakož i na podporu jejich integrace do hostitelské společnosti, nebo interkulturní otevírání základních služeb a veřejné správy; To je zvláště zaměřen na vítězství zahraničních odborníků a jejich příslušné jazykové, kulturní a náboženské zázemí pro německé sociální práce; - Přijmout a organizovat pomoc pro uprchlíky v hotspot azylových centrech Evropské unie nebo uprchlických táborech UNHCR v regionech původu a tranzitu v evropském a mezinárodním kontextu, za účelem zajištění pravidelného přístupu k ochraně uprchlíků a dát perspektivu lidí postižených v těchto zařízeních.... [-]

Německo Würzburg Schweinfurt
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině