MA Sv. Augustin - MA MA programy Sv. Augustin, Sv. Augustin

MA Sv. Augustin - MA MA programy Sv. Augustin, Sv. Augustin

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Okres Rhein-Sieg Německa hraje na domů do městečka Sankt Augustin. Má bohatou náboženskou historii připojené k misijní činnosti, které předtím. To je pojmenované po patronovi Božího Slova misionářů.

MA Sv. Augustin - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Analýza A Návrh Systémů Sociální Ochrany (ma)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Online & Campus forma Denní studium 3 - 3 semestry October 2018 Německo Sv. Augustin

Master Program se zaměřuje především kariéry mid-level pracují na témata sociální ochrany, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti navrhování, správu a reformu systémů sociální ochrany. [+]

Master Program se zaměřuje především kariéry mid-level pracují na témata sociální ochrany, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti navrhování, správu a reformu systémů sociální ochrany. Směsice tváří v tvář a on-line vzdělávání poskytuje profesionálům možnost výlučně věnovat čas pro studium a budování sítí v průběhu prvního pololetí a spojit studium s nějakým profesionálním angažmá v průběhu druhého a třetího semestru. Po úspěšném absolvování studenti získal magisterský titul.

Proč studovat u nás?

Vedle skutečnosti, že Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS) je dynamická a výzkumná univerzita a že ministerstvo sociálního zabezpečení je interdisciplinární tým s velkou vášní pro toto téma, existuje několik důvodů pro studium s nás.... [-]


Mezinárodních Mediálních Studií (MA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Německo Sv. Augustin Bonn + 1 více

Magisterský program je čtyři-semestr, plný úvazek program. Dvojjazyčné osnovy spojující odvětví médií a vývoj, žurnalistika, komunikace a správu médií. Jedná se o společný [+]

Master of Arts v mezinárodních mediálních studií

Magisterský program je čtyři-semestr, plný úvazek program. Dvojjazyčné osnovy spojující odvětví médií a vývoj, žurnalistika, komunikace a správu médií. Jedná se o společný projekt společně s Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Univerzitě aplikovaných věd, University of Bonn a Deutsche Welle, Německo mezinárodního televizního vysílání se sídlem v Bonnu.

Tato jedinečná magisterský program je veden v němčině a angličtině a je určen pro mladé studenty z rozvojových a transformujících se zemí, kteří mají předchozí multimediální zážitek. Program nabízí jedinečnou kombinaci výzkumu, přednášek a praktických zkušeností a připravuje studenty na kariéru v oblasti komunikačních a mediálních odvětví. Jako média stále více odehrává v globálním kontextu je důležité, aby pracovníci médií pochopit úzkou souvislost mezi sdělovacími prostředky a rozvojové spolupráce.... [-]