MA Paderborn - MA MA programy Paderborn, Paderborn

MA Paderborn - MA MA programy Paderborn, Paderborn

Magistr

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Paderborn je město ve státě Severní Porýní-Vestfálsko, Německo. Je hlavním městem okresu Paderborn. To hostí mnoho průmyslových podniků v Německu, jakož i společnosti informačních technologií. Nejstarší a hlavní univerzity ve městě je univerzita Paderborn.

MA Paderborn - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MasterCard Nákupu A Logistiky řízení

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Campus forma Denní studium 31 měsíců October 2018 Německo Paderborn

Magisterský studijní program Nákup a logistika management * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním [+]

Part-time studium pro Master of Arts

Magisterský studijní programy nákupu a logistiky řízení * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním, v národním i mezinárodním společnostem odpovědný výkonnou funkci v oblasti vnímají nákupu a logistiky. Prohloubit existující obchodní vzdělání a doplňovat studenty s předmětem specifické, metodické plného platu praxistauglichem znalostí. To je ještě důležitější později, protože Zaslouží si důležitou roli jako interdisciplinární propojení v řízení podniků. Za to vyžadují ucelený pohled na obchodních rozhodnutí, Rozvíjejí prostřednictvím magisterském programu. Tento holistický kvalifikace je stále v poptávce na trhu práce a forem důležitý základ pro učení se v práci. * V současné době v procesu akreditace... [-]