MA Paderborn - MA MA programy Paderborn, Paderborn

MA Paderborn - MA MA programy Paderborn, Paderborn

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Paderborn je město ve státě Severní Porýní-Vestfálsko, Německo. Je hlavním městem okresu Paderborn. To hostí mnoho průmyslových podniků v Německu, jakož i společnosti informačních technologií. Nejstarší a hlavní univerzity ve městě je univerzita Paderborn.

MA Paderborn - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MasterCard Nákupu A Logistiky řízení

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Campus forma Denní studium 31 měsíců October 2017 Německo Paderborn

Magisterský studijní program Nákup a logistika management * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním [+]

Part-time studium pro Master of Arts

Magisterský studijní programy nákupu a logistiky řízení * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním, v národním i mezinárodním společnostem odpovědný výkonnou funkci v oblasti vnímají nákupu a logistiky. Prohloubit existující obchodní vzdělání a doplňovat studenty s předmětem specifické, metodické plného platu praxistauglichem znalostí. To je ještě důležitější později, protože Zaslouží si důležitou roli jako interdisciplinární propojení v řízení podniků. Za to vyžadují ucelený pohled na obchodních rozhodnutí, Rozvíjejí prostřednictvím magisterském programu. Tento holistický kvalifikace je stále v poptávce na trhu práce a forem důležitý základ pro učení se v práci. * V současné době v procesu akreditace... [-]