MA Bonn - MA MA programy Bonn, Bonn

MA Bonn - MA MA programy Bonn, Bonn

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Odpočinek na břehu Rýna v Severním Porýní-Vestfálsku, je Německo Bonn. Jedná se o město, které má vliv na politiku Německa a správy. To je doma k univerzitě v Bonnu, která je jedním z největších a nejprestižnějších univerzit v Německu.

MA Bonn - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Mezinárodních Mediálních Studií (MA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Německo Sv. Augustin Bonn + 1 více

Magisterský program je čtyři-semestr, plný úvazek program. Dvojjazyčné osnovy spojující odvětví médií a vývoj, žurnalistika, komunikace a správu médií. Jedná se o společný [+]

Master of Arts v mezinárodních mediálních studií

Magisterský program je čtyři-semestr, plný úvazek program. Dvojjazyčné osnovy spojující odvětví médií a vývoj, žurnalistika, komunikace a správu médií. Jedná se o společný projekt společně s Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Univerzitě aplikovaných věd, University of Bonn a Deutsche Welle, Německo mezinárodního televizního vysílání se sídlem v Bonnu.

Tato jedinečná magisterský program je veden v němčině a angličtině a je určen pro mladé studenty z rozvojových a transformujících se zemí, kteří mají předchozí multimediální zážitek. Program nabízí jedinečnou kombinaci výzkumu, přednášek a praktických zkušeností a připravuje studenty na kariéru v oblasti komunikačních a mediálních odvětví. Jako média stále více odehrává v globálním kontextu je důležité, aby pracovníci médií pochopit úzkou souvislost mezi sdělovacími prostředky a rozvojové spolupráce.... [-]