Filter
Magistr humanitních věd
Německo Schwerin Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Schwerin - MA MA programy Schwerin, Schwerin

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Meklenbursko-Přední Pomořansko je šestý největší spolková země v Německu. To má populaci více než 1 milion lidí a je rozdělen do 8 částí. Mecklenburg-Vorpommern Stát je doma k dva z nejstarších německých univerzit a vysokých škol (4 technologické univerzity).

MA Schwerin - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

International, strategické, individuální: Tohle je magisterský program Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) na univerzitě v Stralsund. TDS je ekonomie magisterské stu ... [+]

International, strategické, individuální: Tohle je magisterský program Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) na univerzitě v Stralsund. TDS je ekonomie magisterské studium se specializací v oblasti cestovního ruchu. Složky strategii a rozvoj najdete jedinečnou kombinaci. Další jedinečnou vlastností je struktura kurzu, který si můžete přizpůsobit modulární. Chcete-li se dozvědět více o mezinárodních studií v oblasti cestovního ruchu.

Přehled Program - Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) - Provozně ekonomická fakulta Baseline - zimní semestr Vstupné - Otevřené vstupné Období - 2, 3 nebo 4 semestry (v závislosti na počáteční studii) CreditPoints - 60-120 ECTS Stupeň - Master of Arts (MA) Hlavním Přednáška jazyk - angličtina Předpoklady ... [-]
Německo Schwerin
September 2019
Denní studium
2 - 4 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Energetická politika, e-mobility, průmysl 4.0 nebo informační superdálnice - mnohé aktuální problémy naší doby lze dosáhnout pouze s profesionály v elektrotechnice. Máte- ... [+]

Energetická politika, e-mobility, průmysl 4.0 nebo informační superdálnice - mnohé aktuální problémy naší doby lze dosáhnout pouze s profesionály v elektrotechnice. Máte-li ani jeden z těchto aplikací z oblastí zájmu na energii, automatizační a komunikační techniky, pak jste v dobrých rukou s titulem v elektrotechnice od nás! A co víc, s moderním areálu v Baltském moři a zábava není příliš krátký!

Přehled Studijní obor - Elektrotechnika - Magistr (ETM) - Fakulta elektrotechniky a informatiky Baseline - letní semestr a letní semestr Vstupné - Otevřené vstupné Doba trvání studie - 3 semestry Kreditní body - 90 ECTS Stupeň - Master of Science (M.Sc.) Přednáška jazyk - německý Předpoklady ... [-]
Německo Schwerin
September 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině