Filter
Magistr humanitních věd
Německo Schweinfurt Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Schweinfurt - MA MA programy Schweinfurt, Schweinfurt

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

MA Schweinfurt - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Magisterského programu "International Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace orientované, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení studie mezinárodně orien ... [+]

Program Masters "Mezinárodní Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace-orientovaný, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení mezinárodně orientované anglického jazyka studijní program.

Tento studijní obor je zaměřen na potenciální studenty, kteří chtějí přispět prostřednictvím akademického aplikace orientované kvalifikací v oblasti sociální práce, s cílem - podporovat a posilovat uprchlíky a imigranty v národním kontextu, jakož i na podporu jejich integrace do hostitelské společnosti, nebo interkulturní otevírání základních služeb a veřejné správy; To je zvláště zaměřen na vítězství zahraničních odborníků a jejich příslušné jazykové, kulturní a náboženské zázemí pro německé sociální práce; - Přijmout a organizovat pomoc pro uprchlíky v hotspot azylových centrech Evropské unie nebo uprchlických táborech UNHCR v regionech původu a tranzitu v evropském a mezinárodním kontextu, za účelem zajištění pravidelného přístupu k ochraně uprchlíků a dát perspektivu lidí postižených v těchto zařízeních.... [-]

Německo Würzburg Schweinfurt
Březen 2020
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině