MA Lipsko - MA MA programy Lipsko, Lipsko

MA Lipsko - MA MA programy Lipsko, Lipsko

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

S více než 500.000 obyvateli, Lipsko město je metropolitní oblast se nachází ve středním Německu ve spolkové zemi Sasko. To je doma k univerzitě v Lipsku, Lipsko univerzity aplikovaných věd a jiných vysokých škol.

MA Lipsko - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Zvládnout Nový Mediální žurnalismus (MA)

Leipzig School of Media
Campus forma Kombinované 4 semestry October 2018 Německo Lipsko

Profesní studium se zaměřením na digitální žurnalistiky, výrobu cross-mediální obsah a mediální řízení [+]

Profesní studium se zaměřením na digitální žurnalistiky, výrobu cross-mediální obsah a mediální řízení

Budoucnost žurnalistiky je digitální. V informačním dnešním světě je kategorie médií tisk, televize a rádio a on-line jsou čím dál blíž k sobě. Každý, kdo má úspěch v několika let jako novinář - ať už jako na volné noze, nebo jako editor zaměstnanců - chce pracovat, proto vyžaduje celou řadu dovedností a kompetencí. Tvůrci médií se musí zvládnout výrobu a multimediální zpracování cross-mediální obsah, který může komunikovat napříč všemi kanály a mají znalosti v oblastech řízení médií, správu médií a mediálních technologií. To vše vychází z klasické novinářské řemeslo, které se opírá více než kdy jindy na metodickém výzkumu, na tvorbě obsahu uživatelsky orientované ve všech formách reprezentace a na základní etické médií a mediální zákon poznání. V evropské síti kurzu nových médií žurnalistiky jsou všechny tyto požadavky zohledněny. Part-time magisterský program poskytuje účastníkům tímto způsobem konkrétní perspektivy pro vytváření moderní žurnalistiku a spravovat digitální změny média.... [-]


Korporační Média Master (MA)

Leipzig School of Media
Campus forma Kombinované 3 semestry October 2018 Německo Lipsko

Profesní studium se zaměřením na korporátní komunikace, marketingu a PR [+]

Profesní studium se zaměřením na korporátní komunikace, marketingu a PR

Webové stránky a firemní blog, časopis pro zákazníky a sociální mediální kanály, tištěné reklamy a internetové bannery - korporátní komunikace, public relations a marketing jsou dnes tak rozmanité a složité pole práce. Upoutat pozornost zákazníků a spotřebitelů podobně, aby se úspěšně založit svou vlastní značku a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, podniky a další organizace musí koordinovat všechny své komunikační aktivity na sebe. Činnost firemní publikování a klasických public relations vyžadují konzistentní obsah marketingovou strategii, která nejlépe využívá prostředky požární vyprávění. Zákazníci mohou být řešeny tímto způsobem při různých bodům a doprovází na celé jejich cestě zákazníka. Kurz Corporate Media (dříve Corporate Publishing) Lipské School of Media (LSoM) poskytuje profesionálů v komunikaci a marketingové oddělení v rámci tří semestrů dovednosti potřebné k řešení těchto problémů ve věku digitalizace.... [-]