MA Sasko - MA MA programy Sasko, Sasko

MA Sasko - MA MA programy Sasko, Sasko

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Stát Sasko, Německo je šestou nejlidnatější z celkového šestnácti jedná domovem pro více než 4,3 milionu obyvatel převážně Sasů. Jeho bohatá historie klene do tisíciletí, který zahrnuje renomované instituce ve jménu Dresden University of Technology založené v roce 1828 jedna z nejstarších a největších v zemi.

MA Sasko - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Zvládnout Nový Mediální žurnalismus (MA)

Leipzig School of Media
Campus forma Kombinované 4 semestry October 2018 Německo Lipsko

Profesní studium se zaměřením na digitální žurnalistiky, výrobu cross-mediální obsah a mediální řízení [+]

Profesní studium se zaměřením na digitální žurnalistiky, výrobu cross-mediální obsah a mediální řízení

Budoucnost žurnalistiky je digitální. V informačním dnešním světě je kategorie médií tisk, televize a rádio a on-line jsou čím dál blíž k sobě. Každý, kdo má úspěch v několika let jako novinář - ať už jako na volné noze, nebo jako editor zaměstnanců - chce pracovat, proto vyžaduje celou řadu dovedností a kompetencí. Tvůrci médií se musí zvládnout výrobu a multimediální zpracování cross-mediální obsah, který může komunikovat napříč všemi kanály a mají znalosti v oblastech řízení médií, správu médií a mediálních technologií. To vše vychází z klasické novinářské řemeslo, které se opírá více než kdy jindy na metodickém výzkumu, na tvorbě obsahu uživatelsky orientované ve všech formách reprezentace a na základní etické médií a mediální zákon poznání. V evropské síti kurzu nových médií žurnalistiky jsou všechny tyto požadavky zohledněny. Part-time magisterský program poskytuje účastníkům tímto způsobem konkrétní perspektivy pro vytváření moderní žurnalistiku a spravovat digitální změny média.... [-]


Korporační Média Master (MA)

Leipzig School of Media
Campus forma Kombinované 3 semestry October 2018 Německo Lipsko

Profesní studium se zaměřením na korporátní komunikace, marketingu a PR [+]

Profesní studium se zaměřením na korporátní komunikace, marketingu a PR

Webové stránky a firemní blog, časopis pro zákazníky a sociální mediální kanály, tištěné reklamy a internetové bannery - korporátní komunikace, public relations a marketing jsou dnes tak rozmanité a složité pole práce. Upoutat pozornost zákazníků a spotřebitelů podobně, aby se úspěšně založit svou vlastní značku a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, podniky a další organizace musí koordinovat všechny své komunikační aktivity na sebe. Činnost firemní publikování a klasických public relations vyžadují konzistentní obsah marketingovou strategii, která nejlépe využívá prostředky požární vyprávění. Zákazníci mohou být řešeny tímto způsobem při různých bodům a doprovází na celé jejich cestě zákazníka. Kurz Corporate Media (dříve Corporate Publishing) Lipské School of Media (LSoM) poskytuje profesionálů v komunikaci a marketingové oddělení v rámci tří semestrů dovednosti potřebné k řešení těchto problémů ve věku digitalizace.... [-]