MA Mainz - MA MA programy Mainz, Mainz

MA Mainz - MA MA programy Mainz, Mainz

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Během doby Svaté říše římské, Mainz byl hlavním městem knížectví Mainz. Dnes je hlavním městem státu Porýní-Falc, Německo. Je domovem pro více než 200 tisíc obyvatel. Je to domov pro 3 hlavních univerzit v tomto regionu.

MA Mainz - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master (MA) V Mezinárodní Obchodní Administrativa A Zahraničního Obchodu

University of Applied Sciences Worms
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Mainz

Zde jsou moduly IBA International, IBA zahraničního obchodu a vedení kompetence poskytne příležitost prohloubit své znalosti na základě bakalářského stupně pro kariéru v mezinárodním obchodě. [+]

. Obsah a struktura 1 | Semestr 1: Pořízení klíčových prvků globálního obchodu 2 | Semestr 2: Specializace v pěti z Vertiefungsfächer každého nabídl 3 | 3 semestr: Diplomová práce, s výhodou ve firmě 1 | První semestr je určen pro umístění klíčových prvků globální akce. Zde jsou moduly IBA International, IBA zahraničního obchodu a vedení kompetence poskytne příležitost prohloubit své znalosti na základě bakalářského stupně pro kariéru v mezinárodním obchodě. Studenti budou rozvíjet komplexní pochopení souhry mezi mikro a makro obchodním prostředí a strategických možností pro činnost v modulu IBA International. Prostřednictvím modulu IBA zahraničního obchodu, budou studenti schopni učinit strategické a operativní rozhodnutí navíc zahraničního obchodu úspěšně. Tyto nároky na vůdčí schopnosti budoucích manažerů se opírá o tripartitní modulu Vedení kompetenčního zákona. To dává studentům dovednosti úspěšně propojit své teoretické znalosti s aktuálními akcemi řízení. 2 | K základních prvků kurzu je profesionálně vyladěný obvod interpretuje specializace moduly. Ty představují jednak moderní zahraniční a ekonomickou krizi, na druhé straně, aby odrážely příslušné činnosti hodnotového řetězce mezinárodní společnosti. Studenti mohou v závislosti na požadované kvalifikaci cílové pět specializačních kurzů nabízených v každé show. Takové zaměření se zdá zvláště mezi aspekty výkon povolání užitečné a nezbytné, protože tak bude vyšší kvalifikovaní absolventi být udělena jasný kvalifikační profil. Specializační moduly zahrnují: Zahraniční obchod Consulting Advanced Int. ovládání Pokročilé Corporate Finance Advanced Řízení lidských zdrojů a uspořádání Int. Marketing Management a Customer Relationship Management Elektronický obchod Mezinárodní Supply Chain Management Mezinárodní podnikání Specializační moduly jsou určeny výhradně mezinárodní a díky malé velikosti... [-]