MA Meklenbursko-Přední Pomořansko - MA MA programy Meklenbursko-Přední Pomořansko, Meklenbursko-Přední Pomořansko

MA Meklenbursko-Přední Pomořansko - MA MA programy Meklenbursko-Přední Pomořansko, Meklenbursko-Přední Pomořansko

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Meklenbursko-Přední Pomořansko je šestý největší spolková země v Německu. To má populaci více než 1 milion lidí a je rozdělen do 8 částí. Mecklenburg-Vorpommern Stát je doma k dva z nejstarších německých univerzit a vysokých škol (4 technologické univerzity).

MA Meklenbursko-Přední Pomořansko - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Strategie Rozvoje Cestovního Ruchu Ma

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 2 - 4 semestry September 2018 Německo Meklenbursko-Přední Pomořansko

International, strategické, individuální: Tohle je magisterský program Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) na univerzitě v Stralsund. TDS je ekonomie magisterské studium se specializací v oblasti cestovního ruchu. Složky strategii a rozvoj najdete jedinečnou kombinaci. Další jedinečnou vlastností je struktura kurzu, který si můžete přizpůsobit modulární. Chcete-li se dozvědět více o mezinárodních studií v oblasti cestovního ruchu. [+]

International, strategické, individuální: Tohle je magisterský program Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) na univerzitě v Stralsund. TDS je ekonomie magisterské studium se specializací v oblasti cestovního ruchu. Složky strategii a rozvoj najdete jedinečnou kombinaci. Další jedinečnou vlastností je struktura kurzu, který si můžete přizpůsobit modulární. Chcete-li se dozvědět více o mezinárodních studií v oblasti cestovního ruchu.

Přehled Program - Strategie rozvoje cestovního ruchu (TDS) - Provozně ekonomická fakulta Baseline - zimní semestr Vstupné - Otevřené vstupné Období - 2, 3 nebo 4 semestry (v závislosti na počáteční studii) CreditPoints - 60-120 ECTS Stupeň - Master of Arts (MA) Hlavním Přednáška jazyk - angličtina Předpoklady ... [-]

M.Sc. Elektrotechnik

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 3 semestry September 2018 Německo Meklenbursko-Přední Pomořansko

Energetická politika, e-mobility, průmysl 4.0 nebo informační superdálnice - mnohé aktuální problémy naší doby lze dosáhnout pouze s profesionály v elektrotechnice. Máte-li ani jeden z těchto aplikací z oblastí zájmu na energii, automatizační a komunikační techniky, pak jste v dobrých rukou s titulem v elektrotechnice od nás! A co víc, s moderním areálu v Baltském moři a zábava není příliš krátký! [+]

Energetická politika, e-mobility, průmysl 4.0 nebo informační superdálnice - mnohé aktuální problémy naší doby lze dosáhnout pouze s profesionály v elektrotechnice. Máte-li ani jeden z těchto aplikací z oblastí zájmu na energii, automatizační a komunikační techniky, pak jste v dobrých rukou s titulem v elektrotechnice od nás! A co víc, s moderním areálu v Baltském moři a zábava není příliš krátký!

Přehled Studijní obor - Elektrotechnika - Magistr (ETM) - Fakulta elektrotechniky a informatiky Baseline - letní semestr a letní semestr Vstupné - Otevřené vstupné Doba trvání studie - 3 semestry Kreditní body - 90 ECTS Stupeň - Master of Science (M.Sc.) Přednáška jazyk - německý Předpoklady ... [-]