MA Idstein - MA MA programy Idstein, Idstein

MA Idstein - MA MA programy Idstein, Idstein

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

S populací více než 20.000 obyvateli, Idstein je město ležící v Darmstadtu ve státě Hesensko, Německo. To má několik soukromé, veřejné a státní instituce vyššího vzdělávání.

MA Idstein - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Oblasti Udržitelného Marketingu A Vedení

Fresenius University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 4 - 6 semestry October 2018 Německo Idstein Kolínská voda + 1 více

Magisterský titul v udržitelném Marketing & vedení z úředně uznané Fresenius Univerzitě aplikovaných věd nabízí jedinečnou základnu v Německu, který vám pomůže dosáhnout svého cíle profesní otevírání nových trhů a zákaznických skupin prostřednictvím trvalého řízení firmy. [+]

Moderní teorie řízení se zabývá mnohem víc než jen finanční zisk. Odpovědné Plány řízení podniku a organizuje komplexní toky zboží, energie, dat a financí v kontextu sociálních, ekologických, ekonomických a globální výzvy. Zelené nápady a černé postavy jsou tak komplementární firemní cíle, které mohou být dosaženy použitím udržitelných marketingových nástrojů.

Vedle základních podnikatelských subjektů, interdisciplinární vzdělávací program zahrnuje i obecné studijní materiál z oblasti managementu a marketingu. Budete dodatečně získat měkké dovednosti, jako je vedení chování a etiky, a dozvědět se o globálních ekonomických souvislostí.... [-]