MA Dolní Sasko - MA MA programy Dolní Sasko, Dolní Sasko

MA Dolní Sasko - MA MA programy Dolní Sasko, Dolní Sasko

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Dolní Sasko je stát v Německu. Jedná se o čtvrtý nejlidnatější stát na zemi s více než 8 milionů lidí. Stát je rozdělen do 38 okresů. Je domovem pro některé z nejznámějších univerzit, vysokých škol a akademií vyššího vzdělávání.

MA Dolní Sasko - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Umění A Kulturního Managementu

Leuphana University of Luneburg
Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry October 2018 Německo Lüneburg + 2 více

Mistři umění a řízení kultury, které budou vést Profesní škola a Goethe-Institut od roku 2018, je inovativním novým programem pro kulturní management v angličtině, který bude trénovat kulturní profesionály z celého světa, aby se zabývali transformací procesů v odvětví kultury. [+]

Mistři umění a řízení kultury, které budou vést Profesní škola a Goethe-Institut od roku 2018, je inovativním novým programem pro kulturní management v angličtině, který bude trénovat kulturní profesionály z celého světa, aby se zabývali transformací procesů v odvětví kultury.

Součástí programu je komplexní mezinárodní kulturní management s klíčovým zaměřením na interdisciplinární a transdisciplinární kombinaci kulturních a obchodních studií. Podíváte se na rizika a příležitosti, které nabízí současný vývoj, jako jsou demografické změny, digitalizace a globalizace ve vztahu k kulturním institucím, a vyvíjejte dlouhodobé strategie, které učiní vaši organizaci vhodnou pro budoucnost.... [-]