Filter
Magistr humanitních věd
Německo Calw Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Calw - MA MA programy Calw, Calw

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

MA Calw - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Zajímá vás v médiích? Víte, že komunikace má zásadní význam ve společnosti a snaží se být vůdcem? Pak magisterský studijní program Media Management a veřejné komunikace j ... [+]

Take na vedoucích pozicích v komunikaci

Zajímá vás v médiích? Víte, že komunikace má zásadní význam ve společnosti a snaží se být vůdcem? Pak magisterský studijní program Media Management a veřejné komunikace je místo pro vás!

Magisterském studijním programu na SRH Vysoké škole ekonomické a mediální Calw je interdisciplinární kurz se zaměřením na média, komunikace, řízení a obchodní administrativa.

Program si klade za cíl poskytnout mediální dovednosti z různých úhlů pohledu jednotlivých modulů a kvalifikovaných Tak různých profesí spojených s médii. Cílem je zajistit důkladné pochopení různých priorit.

Kurz trvá šest trimestru nebo 24 měsíců v případech, kdy dosažené 120 ECTS. Baseline je obvykle rok na třech termínech - v lednu, květnu a září každého roku.... [-]

Německo Calw
Kontaktuj školu
Denní studium
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině