MA Würzburg - MA MA programy Würzburg, Würzburg

MA Würzburg - MA MA programy Würzburg, Würzburg

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Würzburg město je hlavním městem Regierungsbezirk Dolní Franky se nachází v Bavorsku, Německo. To hostí velkou komunitu, která se skládá z více než 133.000 obyvatel vedle četných akreditované instituce výzkumu a vědy.

MA Würzburg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Mezinárodní Sociální Práce S Uprchlíky A Migranty

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Campus forma Denní studium 3 semestry March 2018 Německo Würzburg Schweinfurt + 1 více

Magisterského programu "International Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace orientované, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení studie mezinárodně orientované anglického jazyka programu. [+]

. Program Masters "Mezinárodní Sociální práce s uprchlíky a migranty" je aplikace-orientovaný, po sobě jdoucí, z hlediska obsahu a sdílení mezinárodně orientované anglického jazyka studijní program. Tento studijní obor je zaměřen na potenciální studenty, kteří chtějí přispět prostřednictvím akademického aplikace orientované kvalifikací v oblasti sociální práce, s cílem - podporovat a posilovat uprchlíky a imigranty v národním kontextu, jakož i na podporu jejich integrace do hostitelské společnosti, nebo interkulturní otevírání základních služeb a veřejné správy; To je zvláště zaměřen na vítězství zahraničních odborníků a jejich příslušné jazykové, kulturní a náboženské zázemí pro německé sociální práce; - Přijmout a organizovat pomoc pro uprchlíky v hotspot azylových centrech Evropské unie nebo uprchlických táborech UNHCR v regionech původu a tranzitu v evropském a mezinárodním kontextu, za účelem zajištění pravidelného přístupu k ochraně uprchlíků a dát perspektivu lidí postižených v těchto zařízeních. Na pozadí geografické a politické situace v zemi, stejně jako vysoký počet uprchlíků v Jordánsku, je možné konkrétně a aplikací orientedly zprostředkovat plánovaných obsah kursu. Program poskytuje profesionální, sociální a profesní související kompetence pro obor činnosti sociální práce s migranty a uprchlíky v mezinárodním i národním kontextu. Na empirických poznatků a teoretických odkazy základě jsou studenti kvalifikaci v mezikulturních, právní, vzdělávací a psychologických termínech, implementovat řešení orientovaných žalobu na zvláštní situaci uprchlíků a přistěhovalců a k jejímu rozvoji. Oni jsou povoleny, působit v oblasti politiky místních i mezinárodních aktérů. Profesionální pochopení sociální práce v kontextu migrace bude tedy dále rozvíjet. Vzhledem ke své mezinárodní orientace a spolupráce se zahraničními univerzitami, tento mistrů... [-]