MA Mannheim - MA MA programy Mannheim, Mannheim

MA Mannheim - MA MA programy Mannheim, Mannheim

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Města Mannheim spočívá v Bádensku-Württembersku na jihozápadě Německa. Je to jeden z německých měst, které mají své cesty a ulice stanovených v rastru. Největší vysokoškolské instituce ve městě jsou University of Mannheim a univerzita pro klinické medicíny v Mannheimu.

MA Mannheim - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts řízení Podniku Vyučován V Němčině

University of Applied Management Studies in Mannheim
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Mannheim

Bakalářské absolventi / uvnitř jsou oprávněny se ekonomika předchozí znalosti na základě přístupu St. Gallen systémově orientovaný na řízení úspěšně vést divizí. Dozvíte se to, jak "Správa Lidé" jako "řízení organizací" - tedy budování systémů nezbytné pro správu (organizační, procesní řízení, řízení změn, atd.) ... [+]

. Bakalářské absolventi / uvnitř jsou oprávněny se ekonomika předchozí znalosti na základě přístupu St. Gallen systémově orientovaný na řízení úspěšně vést divizí. Dozvíte se to, jak "Správa Lidé" jako "řízení organizací" - tedy budování systémů nezbytné pro správu (organizační, procesní řízení, řízení změn, atd.). Zde jsou studenti schopni plnit své majory z bakalářských programů v následujících čtyřech oblastech specializace Masters pokračoval: Mezinárodní management Sales management Personální management IT Management. Můžete použít specializace rovněž zlepšit své dovednosti v nových témat. Pro poradenskou podporu, kterou tým HDWM Kariéra služba je zde k dispozici. Magisterský titul v oboru Business Management a jeho obsah V tří-semestrální magisterský program je určen pro trvale těsné integraci s praxí řízení. K tomu slouží na jedné straně, povinné řízení stáž ve firmě a komunity se, že se konají obvykle ve čtvrtek a pátek a každá zahrnují ročníkovou práci související s podnikáním.; Tak, a to nejen na částečný úvazek nebo status pracovní Posluchač je to možné, ale i nutné zpracování podnikatelského souvisejících tématech erleichter. Diplomová práce se vztahuje k procvičovat vyrovnány obecně, často ve spolupráci s firmami. Klíčovým obsah programu jsou následující: Management a jeho funkce v organizacích Systémy řízení a jejich účinky vůdcovství Podpora pro správu funkce, jako je marketing, řízení, rizika a řízení jakosti IT podpora pro management (řízení informační systémy, atd) Řízení změn, mezinárodní a mezikulturní řízení. Magisterský studijní program v oboru Business Management poskytuje základ deprese způsobem nad průměrné hodnocení dobré kariérní vyhlídky Typické entry-level pozice jsou funkce specifické odborné pozice, spojené s prvními... [-]