MA Heidelberg - MA MA programy Heidelberg, Heidelberg

MA Heidelberg - MA MA programy Heidelberg, Heidelberg

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Heidelberg je město v obydleném regionu Rýn-Neckar Metropolitan v jihozápadním Německu. Tento region má středoevropské podnebí se dělá to teplo po většinu roku. Je domovem pro některé z nejstarších univerzit a vysokých škol v Německu.

MA Heidelberg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Mezinárodních Vztahů A Diplomacie Heidelberg

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Německo Heidelberg

Master of Arts v oboru mezinárodní vztahy a diplomacie je profesionální program, který připravuje studenty pro budoucnost v zahraničních věcí, žurnalistiky, nebo podnikání. [+]

. Master of Arts v oboru mezinárodní vztahy a diplomacie je akademický a profesionální program, který připravuje studenty nejen na kariéru v zahraniční službě, v mezivládních organizacích, nebo mezinárodní podniky, ale také v nevládních hlídacích psů nebo nevládní organizace, think tanků a akademický výzkum, poradenství a žurnalistika stejně jako veřejný a zahraniční politika. Program kombinuje řešení problémů, strukturní analýzu, vývoj a správu projektů s komplexní teoretickou a kritickému zkoumání politických, kulturních, právních a sociálně-ekonomických postupů, které tvoří náš stále více provázaného a složitý svět. Vzhledem k tomu, že politické a ekonomické problémy centrální zahraničním vztahům dnes trvale překračovat státní hranice, mezinárodní agenda zahrnuje technologické, náboženské, ethno-lingvistické a humanitární obavy, stejně jako další tradiční oblast diplomatické činnosti. Kreslení od několika oblastech, včetně financí, práva, historie, filozofie a teologie, tento program je rozhodně interdisciplinární. To je vyučován různorodou fakultou významných akademiků a zkušených lékařů, kteří odrážejí průřezové problémy a zájmy, které informují mezinárodní vztahy dnes. Pravidelným hostem Cyklus přednášek a simulační cvičení na univerzitě také přidat jedinečný rozměr programu. Dodává a vedou zkušení pracující diplomaty a odborníky v oblasti mezinárodního rozvoje a obchodu, tyto doplňkové kurikulární podpůrné činnosti umožnit studentům Schillerova mezinárodní univerzity, aby se vymanily z učebny a získat praktické zkušenosti, i když se prozkoumat možnosti stáží nebo síť s potenciálními zaměstnavateli. Konečně, tento program zahrnuje studijní návštěvy mezinárodních organizací v bezprostředním dosahu každého z areálů univerzitních k zajištění nepřetržité expozici vývoje v reálném čase. [-]