MA Freiburg - MA MA programy Freiburg, Freiburg

MA Freiburg - MA MA programy Freiburg, Freiburg

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

V jihozápadní klidové Německo města Freiburg. Má stříbrné doly v hoře Schauinsland, že finančně a ekonomicky podporuje město. Je domovem slavného Albert Ludwig univerzity Freiburg po dalších vzdělávacích a výzkumných institucí.

MA Freiburg - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma E-Lingo - Učí Anglicky Na Mladšího školního Věku (předškolní A Základní školy)

University of Education Freiburg
Online & Campus forma Kombinované 2 let October 2018 Německo Freiburg

E-LINGO je na částečný úvazek dvouleté postgraduální mísí-learning diplomové program směřující ke kvalifikaci na výuku angličtiny u mladších žáků. E-LINGO magisterského ocenění také poskytuje přístup k studijních oborů do vzdělávání učitelů a výzkumu na univerzitní úrovni. [+]

. E-LINGO je na částečný úvazek dvouleté postgraduální mísí-learning diplomové program směřující ke kvalifikaci na výuku angličtiny u mladších žáků. E-LINGO magisterského ocenění také poskytuje přístup k studijních oborů do vzdělávání učitelů a výzkumu na univerzitní úrovni. Co dělá E-LINGO zvláštní? E-LINGO je dobře zavedená magisterském programu, který má úspěšně kvalifikované učitele angličtiny pro děti a mládež po dobu delší než deset let. To získal vynikající recenze a byl používán jako model pro ostatní blended-learningové kvalifikačních kurzů pro učitele. Bere na vědomí své pracovní zkušenosti Předchozí pracovní zkušenost je jedním ze vstupních požadavků a tvoří 60 ze 240 kreditních bodů nutných pro spuštění programu MA. Blended learning Flexibilní postgraduální program, kombinující 5 x 2 dny face-to-face výuky relací na-školní areál ve městě Freiburg, Německo a vzdálenost-learning on-line. FLEXIBILITA Kombinované studium umožňuje kombinovat akademické studium s prací či jinými závazky. Většina programu je dodáno on-line pomocí učení platformy E-LINGO. Integrace jazykových a obsah jazykové znalosti a metodiky výuky jsou vyvíjeny současně absolvováním kurzu v angličtině, podporovaný rodilými mluvčími. Teorie a praxe Budete mít příležitost rozvíjet výzkumné dovednosti a získat praktické zkušenosti prostřednictvím kombinace teorie a praxe. Budeš: diskutovat nedávné teorie vyučovacího jazyka u mladších žáků a zvážit, jak mohou být aplikovány v autentických životních situacích analyzovat autentické třídě videa a vyučování / učení prostředky pro základní a předškolní výchově spolupracují, aby vyvinuly ve třídě výzkumných projektů v autentickém výukových kontextech podílet se na dvoutýdenní stáže v jazykové třídě. Mezinárodní magisterském programu E-LINGO magisterského ocenění je plně kompatibilní s Bologna, což znamená,... [-]