MASTERSTUDIES

Mezinárodní sportovní management v Evropa - Mezinárodní sportovní management Mezinárodní sportovní management programy v Evropa

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Mezinárodní sportovní management v Evropa - Udělejte si Mezinárodní sportovní management v Evropa. Získejte všechny program Mezinárodní sportovní management a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Mezinárodní sportovní management, Evropa Filter

MA Mezinárodní Sport & Event Management

University of Europe for Applied Sciences
MA
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Sportovní a významné události mohou mít docela emoční vliv. Sektor sportu a událostí se rozvíjí. Podnikání je v dnešní době mezinárodní a průmysl sportu a událostí není výjimk ...

Čtěte více