$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium Mezinárodní žurnalistika Swansea - Mezinárodní žurnalistika Mezinárodní žurnalistika programy Swansea, Swansea

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce. Mezinárodní novinářská je pole zaměřená na uvedení globálních událostí k pozornosti světa. Tím, že studuje mezinárodní ž… Čtěte více

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Mezinárodní novinářská je pole zaměřená na uvedení globálních událostí k pozornosti světa. Tím, že studuje mezinárodní žurnalistiky, se studenti učí, jak pracovat v oblasti vysílání, tisku a on-line žurnalistiky, a jak podávat zprávy o nových a různých prostředích smysluplným způsobem.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Swansea je pobřežní město ve Walesu. Tři vysoké školy jsou umístěny tam, ani jeden z nich byl oceněn za nejlepší britské studentské praxe. Je to jeden z důležitých center průmyslové revoluce.

Kombinované studium Mezinárodní žurnalistika Swansea - Vezměte si Mezinárodní žurnalistika Oslu. Získejte všechny Mezinárodní žurnalistika program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Swansea University
Swansea, Spojené království

MA v mezinárodní žurnalistice poskytuje dynamický a robustní přístup k výuce současné žurnalistiky prostřednictvím čočky globalizace a digitalizace.

MA v mezinárodní žurnalistice poskytuje dynamický a robustní přístup k výuce současné žurnalistiky prostřednictvím čočky globalizace a digitalizace. -
MA
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus