Management Texas, TX - Management Management programy Texas, TX, Texas, TX

Management Texas, TX - Management Management programy Texas, TX, Texas, TX

Management

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Texas je druhým největším státem v populaci, a to má adekvátní školy vzdělat jejich populaci.Ať už je to malá soukromá vysoká škola 1000 žáků nebo velkých státních škol 60.000, Texas má školu pro každého

Management Texas, TX - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V řízení Organizace

Dallas Baptist University College of Business
Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Dallas

Program navrženy tak, aby komunikace, vedení a manažerské dovednosti potřebné v dnešním 's obchodní organizace [+]

Master of Arts v Organizační Management (MAOM), program je 36-credit-hodinový program navržen tak, aby komunikace, vedení, řízení a dovednosti potřebné v dnešním 's obchodní organizace. Vzhledem k tomu, podnikatelské prostředí je dynamické, je zvláštní pozornost věnována přizpůsobení se organizační změny a stává se agent změny.

Nadace kurzy

- Rozpočtu pro manažery (může být upuštěno u vysokoškoláka Předpoklady) - Teorie řízení (může být upuštěno u vysokoškoláka Předpoklady) - Business Právní prostředí (může být upuštěno u vysokoškoláka Předpoklady)

Osnovy

- Vedení v managementu - Komunikační a obchodní chování - Řízení změn v organizacích - Vysoký výkon pracovní týmy - Etika v podnikání - Organizační chování - Řízení lidských zdrojů - Problémy a výzvy organizačního managementu ... [-]