close

Filtry

Zobrazit výsledky

Management nákupu programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

MA (Master of Arts) je titul, který je sledován po obdržení bakalářského titulu. Je k dispozici jak pro studenty na plný úvazek, tak pro pracující profesionály, kteří chtějí absolvovat studium na částečný úvazek. Potenciální studenti se mohou zajímat, co je MA v řízení nákupu? Tento program je určen pro výuku všech aspektů nákupního procesu organizace. Poskytuje… Čtěte více

MA (Master of Arts) je titul, který je sledován po obdržení bakalářského titulu. Je k dispozici jak pro studenty na plný úvazek, tak pro pracující profesionály, kteří chtějí absolvovat studium na částečný úvazek.

Potenciální studenti se mohou zajímat, co je MA v řízení nákupu? Tento program je určen pro výuku všech aspektů nákupního procesu organizace. Poskytuje manažerům možnost snížit náklady a vytvořit větší příjmy pro svou organizaci. Každý program se bude lišit, studenti však mohou absolvovat kurzy, jako je strategické získávání zdrojů, nákupní strategie, nákup a kvalita, vývoj projektů, nákup marketingové strategie a externí komunikace. Kurzy na podporu manažerských dovedností mohou zahrnovat dopravní inženýrství, plánování, řízení dodavatelského řetězce, vyjednávací techniky, ekonomické monitorování, analýzu nákladů a mezinárodní finance.

Získání titulu Master in Purchasing Management je přínosem pro mladé manažery, kteří se chtějí vyvíjet ve své kariéře. Komunikační, organizační a vedoucí schopnosti, které studenti získají, je připraví na konkurenční kariéru na globální úrovni.

Existují instituce po celém světě, které nabízejí programy řízení nákupu, a náklady na účast se mohou lišit poměrně málo. Mezi faktory, kterých se to týká, patří umístění školy a délka programu. Nejlepší plán je prozkoumat řadu programů a pak zúžit své první tři. Obraťte se přímo na tyto školy, abyste zjistili, co se dá očekávat finančně.

Absolventi s magisterským řízením nákupu mají řadu mezinárodních pozic na vysoké úrovni, na které mohou mít nárok. Obě servisní a výrobní společnosti potřebují kvalifikované nákupní manažery a kariérové ​​tituly mohou zahrnovat specialisty na nákup, kupujícího / kupujícího, správce nákupu, správce zakázek, logistiku, logistiku, správce / manažera logistiky a manažera kategorií.

Je snadné a pohodlné najít program pro správu nákupů vyhledáním naší online databáze. Chcete-li začít hned, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Fachhochschule der Wirtschaft FHDW
Paderborn, Německo

Magisterský studijní program Nákup a logistika management * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním

Magisterský studijní program Nákup a logistika management * s mírou "Master of Arts" (MA) připravuje studenty i před ním -
MA
Denní studium
31 měsíce
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde