$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Management mořských a pobřežních zdrojů programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Master of Arts (MA) může být získán za dva roky studia na plný úvazek, a to může poskytnout příležitost pro studenty sledovat větší akademické cíle. Ti, kteří již získali vysokoškolské vzdělání, mohou požádat o magisterský program s cílem zlepšit své dovednosti a prožít širší škálu profesionálních příležitostí. Co je MA v pobřežním a námořním ř… Čtěte více

Master of Arts (MA) může být získán za dva roky studia na plný úvazek, a to může poskytnout příležitost pro studenty sledovat větší akademické cíle. Ti, kteří již získali vysokoškolské vzdělání, mohou požádat o magisterský program s cílem zlepšit své dovednosti a prožít širší škálu profesionálních příležitostí.

Co je MA v pobřežním a námořním řízení? Tento studijní program učí absolventy pracovat jak v oblasti životního prostředí a řízení zdrojů, jak studovat, jak chránit různé zdroje nacházející se v moři a na pobřeží. Absolventi studují problematiku pobřežního a námořního inženýrství a vývoje s cílem zjistit, jak využívat přírodní zdroje odpovědným a udržitelným způsobem. Studenti pak rozvíjejí programy a hodnocení, aby zjistili, jak tato řešení aplikovat v celosvětovém měřítku.

Získání magisterského titulu v oblasti správy pobřežních a mořských zdrojů může mít mnoho výhod pro absolventy. Studenti získají uznání za pobřežní a mořské zdroje, protože dále rozvíjejí své osobní a odborné dovednosti a mohou získat konkurenční výhodu na agresivním trhu práce.

Získání titulu Master in Coastal and Marine Management se může lišit co se týče nákladů pro každou osobu, v závislosti na míře školné a dalších poplatků každé instituce. Studenti jsou vyzýváni, aby kontaktovali své potenciální školy pro hloubkové posouzení nákladů spojených s jejich studijním programem.

Absolventi s magisterským řízením v oblasti pobřežního a námořního řízení mohou pracovat jak ve veřejném, tak i v soukromém sektoru a uplatňovat své jedinečné perspektivy pro studium vlivu využívání a rozvoje půdy na životní prostředí. Absolventi mohou také pracovat jako nezávislí konzultanti pro vlády a korporace nebo se mohou rozhodnout vrátit se do akademického prostředí jako instruktoři a výzkumní pracovníci.

Máte-li zájem o podporu vzdělávání a pracovních příležitostí tím, že získáte magisterský titul v oblasti řízení pobřežních a mořských zdrojů, začněte hned tím, že pro vás najdete správnou školu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
University of Malta
Valletta, Malta

Tento magisterský studijní program o oceánské správě nabízený online University of Malta ve spolupráci s Mezinárodním oceánským institutem je jedinečný svým přístupem - má za ... +

Tento magisterský studijní program o oceánské správě nabízený online University of Malta ve spolupráci s Mezinárodním oceánským institutem je jedinečný svým přístupem - má za cíl vytvořit znalostní základnu, která je v zásadě legální, ale která se také ponoří do přírodních a sociálních věd určit, jak by měl fungovat efektivní regulační rámec. -
MA
Denní studium
Angličtina
Online forma
 
University Of Architecture, Civil Engineering And Geodesy
Sofia, Bulharsko

Všechny programy Fakulty hydrotechniky byly akreditovány Evropskou asociací inženýrů (FEANI) a absolventi mohou získat titul „Euroinženýr“.

Všechny programy Fakulty hydrotechniky byly akreditovány Evropskou asociací inženýrů (FEANI) a absolventi mohou získat titul „Euroinženýr“. -
MA
Angličtina