MA Pécs - MA MA programy Pécs, Pécs

MA Pécs - MA MA programy Pécs, Pécs

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Maďarsko je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Nachází se v Karpatské kotlině a je ohraničené na severu Slovenska, Ukrajiny a Rumunska k východu, Srbsku a Chorvatsku na jih, ve Slovinsku a na jihozápadě Rakouska na západ.

MA Pécs - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA V Mezinárodních Vztazích

University of Pecs
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Maďarsko Pécs

Cílem MA studijní program v mezinárodních vztazích je vyškolení vysoce kvalifikovaných odborníků s širokým vzděláním ve společenských vědách, kteří dokáží interpretovat Maďarska místo a úlohu v [+]

MA v mezinárodních vztazích

Jazyk výuky: angličtina

Pokud je nutné, Fakulta humanitních studií nabízí anglický přípravných kurzů.

Cílem MA studijní program v mezinárodních vztazích je vyškolení vysoce kvalifikovaných odborníků s širokým vzděláním v oblasti společenských věd, kteří dokáží interpretovat Maďarska místo a úlohu v mezinárodní situaci a v Evropě; a znát teoretické a praktické kontextu mezinárodních vztahů. Absolventi tohoto programu mají vysokou úroveň znalostí v jazykových a vyjednávacích technik. Jejich historické, sociologické a odborné vzdělávání jim umožňuje přemýšlet, pokud jde o analýzy a syntézy. Znalost jejich předmětu jim umožní pochopit a předvídat ekonomické, právní a politické procesy mezinárodního systému. Jsou schopni dát perspektivy východní-středoevropského regionu do kontextu mezi mnoha výzvám mezinárodních vztahů. Absolventi znát a pochopit vývojové tendence v regionech mimo Evropu a mají důkladnou disciplinární znalosti v oblasti civilizace, světové ekonomiky, mezinárodního práva, politologii, jakož i praktické dovednosti v oblasti diplomacie, protokolů a vyjednávacích technik. Vybaven těmito poznatky a dovednosti, které jsou řádně kvalifikovaní pro pokračování ve studiu v doktorském studijním programu.... [-]