MA Lucembursko - MA programy Lucembursko MA

MA Lucembursko - MA programy Lucembursko MA

Magistr

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Lucembursko, oficiálně Lucemburské velkovévodství, je vnitrozemský stát v západní Evropě, hraničí s Belgií, Francií a Německem.

MA Lucembursko - Vezměte si MA Lucembursko. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V Architektuře

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Lucembursko Esch-sur-Alzette

Mistr v architektuře je dvouletý anglicky učil program, který kombinuje tradiční osnovy architektonického vzdělání a profilovanou programu strukturovaný kolem tří hlavních témat: Architektura, evropská urbanizace a globalizace. [+]

. The Mistr v architektuře je dvouleté anglicky učil program, který kombinuje tradiční osnovy architektonického vzdělání a profilovanou programu strukturovaný kolem tří hlavních témat: Architektura, evropská urbanizace a globalizace. Mistr v architektuře vychovává budoucí architekty se specifickými dalšími dovednostmi v oblasti výzkumu a znalostí v oboru urbanismu zejména evropské urbanismu a globalizace. Mistr v architektuře Zaměřuje se na: architektonických a urbanistických návrhů na různých úrovních v evropském kontextu, s důrazem na strategické aspekty návrhu architektonických a urbanistických výzkum s architektonickými prostředky (půdorysy, řezy, pohledy, diagramy, výhledů), zejména se zaměřením na evropské urbanizace Výzkum o vlivu globalizace na měst a regionů, stejně jako na srovnávací analýzy typologií v architektuře a urbanizace na celém světě Na univerzitě v Lucembursku, chápeme architekturu jako profesi, ve které všichni herci jsou neustále předvídání změny v jejich pracovním kontextu, ať už demografické, politické, ekologické, kulturní nebo technologických změn. Proto, architektonické řešení jde ruku v ruce s architektonickým výzkumem. Mistr v oblasti výzkumu prvku Architecture zahrnuje jak experimentální výzkum záměrné a vědeckého výzkumu v oblasti architektury a urbanismu. Kariérní možnosti Studenti jsou školeni myslet a jednat strategicky a orientovaná na budoucnost. Rozvíjejí širokou řadu dovedností a jsou připraveni na kariéru v soukromém sektoru, ve správních orgánech, nebo jako doktorandů na vysokých školách. Proč studovat architekturu na univerzitě v Lucembursku Budete zkoumat historické, sociální, politické a environmentální dopady, které jsou utvářející architekturu. Budete studovat v moderní a profesionálně vybaveného prostředí na rychle rostoucí, mezinárodním a vícejazyčném univerzity. Můžete orientovat Váš životopis podle svých osobních zájmů výběrem z celé... [-]