MA Klaipeda - MA MA programy Klaipeda, Klaipeda

MA Klaipeda - MA MA programy Klaipeda, Klaipeda

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Nachází se na ústí řeky Dane města Klaipeda je třetí největší město v Litvě s vysokým standardem vzdělávacího systému. Klaipeda vzdělávací instituce se snaží nabídnout hodnotné vzdělávací služby v liberálních věd a umění prostřednictvím renomovaných univerzit jako LLC International University a Klaipėdos universitetas.

MA Klaipeda - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v MA Magistr Litva Klaipeda země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Magistr místo.

Search for similar programs here