MA Litva - MA programy Litva MA

MA Litva - MA programy Litva MA

Magistr

Masters stupňů, běžně známý jako MA, jsou postgraduální tituly trvající alespoň jeden rok a někdy dva roky se učí stupně obvykle nevyžaduje nějaký skutečný výzkum. MA je nejčastější název pro magisterský studijní program a je často používán.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

MA Litva - Vezměte si MA Litva. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr V TESOL

LCC International University
Campus forma Denní studium 4 semestry January 2018 Litva Klaipeda

Master in TESOL program na LCC mezinárodní univerzity je zaměřena na širokou veřejnost. Je určen pro ty, kteří jsou ochotni prohloubit své znalosti v oblasti aplikované lingvistiky, stejně jako ty, kteří chtějí důkladné znalosti cizích jazyků vyučovacích metod a jejich praktické aplikace v mezinárodních souvislostech. [+]

Magisterské programy v TESOL jsou běžné v mnoha částech světa, ale jsou nové do Litvy. Tento mezinárodní program sleduje tři hlavní zásady: teoretické jazykové znalosti, aplikovaného výzkumu a praktické využití jak v teorii a výzkumu. Jádrem tohoto programu se skládá z sociolingvistiky a lingvistiky, které jsou spojeny s řízením a jazykové výuky pedagogiky.

Fakulta Svědectví z LCC International University na Vimeo.

MA v TESOL programu na LCC International University je zaměřena na širokou veřejnost. Je určen pro ty, kteří jsou ochotni prohloubit své znalosti v oblasti aplikované lingvistiky, stejně jako ty, kteří chtějí důkladné znalosti cizích jazyků vyučovacích metod a jejich praktické aplikace v mezinárodních souvislostech. Zejména, program je určen pro: - učitele středních škol jsou ochotni obohatit svůj profesní a metodické způsobilosti; - Jednotlivci, kteří získali svůj bakalářský titul a chtějí pokračovat v kariéře ve výuce angličtiny na stále více vícejazyčném světa; - Jednotlivci, kteří se zajímají o jazykový program správy a řízení; - Jednotlivci, kteří mají zájem o výzkum v oblasti aplikované lingvistiky. Výrazné Organizační a akademické rysy programu - Model malá skupina, zaručuje interaktivní výukové prostředí; - Kombinace on-line a face-to-face interakce s profesory a studenty; - Tři letního sídla období na univerzitě ve městě Klaipeda; - Přírodní nastavení pro cvičení práci v letním období jazykového ústavu v LCC; - Individuální teoretická a praktická portfolio kombinující osobní reflexi a výzkum z každého kurzu; - Instrukce z přírodních nebo nativní jako anglické jazykové mluvící profesorů. Cíle projektu - Gól # 1 - poskytnout studentům silnou teoretický základ v... [-]