MA Bejrút - MA MA programy Bejrút, Bejrút

MA Bejrút - MA MA programy Bejrút, Bejrút

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Libanon, oficiálně Libanonská republika, je země ve východní Středomoří. To je ohraničené Sýrie na severu a východě a Izraelem na jih.

Zahrnutí mnoha vzdělávacích institucí ukazuje, že Bejrút je centrem vzdělávání a učení po celém Libanonu. Stojí za to sledovat architektonických památek a dostupnost různých vzdělávacích institucích svědčí Bejrút 's vzdělávací úspěch v Libanonu.

MA Bejrút - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Ve Výuce Angličtiny Jako Cizího Jazyka

Lebanese International University
Campus forma Denní studium 1 - 2 let October 2018 Libanon Bejrút

Metodika výuky je přeložena do učebních strategií, které jsou teoreticky zvuk, ale praktické a použitelné. [+]

Mistr ve výuce angličtiny jako cizího jazyka

Program zahrnuje následující kurzy:

Sociologie výchovy

Tento kurz se zabývá společnými problémy a problémy, kterým čelí vzdělávací systémy po práci jako důsledek globálních ekonomických, sociálních, politických a kulturních sil, ze sociologického hlediska. Otázky týkající se politiky, řízení, financování, poskytování, procesů a výsledků vzdělávacích systémů pro různě umístěných sociálních skupin, budou popsány a analyzovány v mezinárodních, regionálních, národních a místních souvislostech.

Integrace technologií do vzdělávání

Tento kurz se zabývá integrací technologie strategie v oblasti vzdělávání a připravuje budoucí učitele k používání technologie jako účinný nástroj na podporu studia. Kurz také obsahuje přehled některých vzdělávacích teorií a jejich důsledků na učení, a zkoumá různé technologie, které mohou být použity v oblasti vzdělávání, včetně vizuálních médií, zvukové nosiče, na počítačových nástrojů, internetových zdrojů, multimediální aplikace, a vzdělávací software.... [-]