$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Latina programy, vyhledejte nejlepší programy MA zde! - MA

Pro někoho, kdo má vysokoškolské vzdělání, absolvování magisterského nebo magisterského studia může být způsob, jak zlepšit své znalosti konkrétního předmětu nebo se specializovat na jeho obor. Tyto stupně obvykle trvají od jednoho do dvou let. Co je MA v latině? Mistr umění v latinském programu bude normálně založen na učení jazyka sám na pokročilejší úrovni… Čtěte více

Pro někoho, kdo má vysokoškolské vzdělání, absolvování magisterského nebo magisterského studia může být způsob, jak zlepšit své znalosti konkrétního předmětu nebo se specializovat na jeho obor. Tyto stupně obvykle trvají od jednoho do dvou let.

Co je MA v latině? Mistr umění v latinském programu bude normálně založen na učení jazyka sám na pokročilejší úrovni. Bude však také typicky zahrnovat studium kultury, která jej obklopuje, včetně historie, filozofie, umění a literatury. Kromě toho bude učební plán pravděpodobně zahrnovat učení různých typů latiny, protože procházela změnami po staletí od těch, které se používaly v době římské až po verzii mluvené ve středověku a po něm. Lingvistika obecně může být součástí studijního oboru.

Učení jakéhokoli jazyka může člověku pomoci lépe komunikovat v práci a ve svém každodenním životě. Latina je kořenem mnoha jazyků a základem mnoha právních a lékařských pojmů, takže může pomoci zlepšit znalosti anglického jazyka. Studenti mohou také zlepšit dovednosti v psaní, protože dokončí úkoly. Tyto dovednosti mohou vytvořit dobře zaokrouhlenou kandidátku na pracovní místo.

Náklady na dosažení titulu magisterského studia se mohou značně lišit a budou záviset na konkrétní instituci. Často se jedná o poplatky, které je třeba považovat za poplatky, jako je zapsání, absolvování a materiály, které musí být považovány za náklady spojené s vyučováním.

Lidé s pokročilými latinskými tituly mohou najít práci jako kurátoři, výzkumní pracovníci, učitelé, spisovatelé, překladatelé, redaktoři a konzultanti. Typy institucí, které mohou zaměstnávat takové zaměstnance, zahrnují muzea, historická oddělení, univerzity, vydavatelství a archeologické projekty. Jiní absolventi zjistí, že je obzvláště užitečná pro pokračování v právnické škole.

Vzdělávací instituce na celém světě mohou nabízet magisterské tituly v latině, a to jak na akademické půdě, tak i on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Johannesburg
Johannesburg, Jihoafrická republika

Kurz MA v latině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci spolu se dvěma zkoumanými moduly. Intenzivní kurz latinského jazyka je nabízen s ... +

Kurz MA v latině je v zásadě zaměřen na studenty, kteří by rádi dělali kratší disertační práci spolu se dvěma zkoumanými moduly. Intenzivní kurz latinského jazyka je nabízen studentům vstupujícím do kurzu s titulem Honors in Classical Civilization. MA v latině si klade za cíl seznámit studenta s pokročilými metodami výzkumu aplikovatelnými na římská studia, například v historii, literatuře, filozofii, náboženství, mytologii, kultuře nebo umění. -
MA
Denní studium
2 roky
Angličtina
Úno 2023
31 Říj 2022
Kampus