MA Biškek - MA MA programy Biškek, Biškek

MA Biškek - MA MA programy Biškek, Biškek

Magistr

Programy s názvem "Master of Arts " tradičně skládá ze svobodných umění předmětů, jako je filozofie, historie nebo literatury. Masters of Arts jsou postgraduální programy, které mohou být exponovány po získaným titulem v bakalářském studijním programu (bakalář). Masters of Arts programů mají titul "MA ", "Master of Arts " nebo "MA ".

Existuje velké množství institucí vyššího vzdělávání po celém Kyrgyzstánu. To zahrnuje kolem třiceti sedmi veřejných vysokých škol a osmnáct soukromé vysoké školy. Prominentní univerzity v Kyrgyzstánu jsou Univerzita University of Central Asie a kyrgyzské National University.

Spektakulární pozadí vložený s dlouhými lemované stromy a krajinářský ulicích, to je ztělesněním Biškeku. Biškek spolu s působivými kulisami má také malou vzdělávací svět. Vzdělávací střediska se sídlem v městě poskytují požadovanou vzdělávací standardy, s nimiž jedinec může udělat jasný kariéru.

MA Biškek - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Centrálních Asijských Studií

Central Asian Studies Institute (AUCA)
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Kyrgyzstán Biškek

Program je určen pro studenty s kritickým pochopení minulých a současných sociálních, politických, hospodářských a kulturních procesů ve Střední Asii a přehled různých akademických disciplín, které formovaly produkci znalostí o regionu. Absolventi programu budou připraveni zapsat se do společenských věd doktorských programech se zaměřením na Střední Asii a hladce přesunout do kariéry ve vládě, diplomacii, mezinárodních organizací, rozvoje, žurnalistiky, nebo do jakékoli jiné oblasti, která vyžaduje zkušenosti a znalosti pevné plochy místního jazyka. [+]

Studie Střední Asii ve Střední Asii s CASIStředoasijských Studies Institute (CASI) na Americké univerzitě v současné době přijímá žádosti o Master of Arts v středoasijských studií (Macas) v Biškeku, Kyrgyzstán. Master of Arts v středoasijských studií Program je určen pro studenty s kritickým pochopení minulých a současných sociálních, politických, hospodářských a kulturních procesů ve Střední Asii a přehled různých akademických disciplín, které formovaly produkci znalostí o regionu. Absolventi programu budou připraveni zapsat se do společenských věd doktorských programech se zaměřením na Střední Asii a hladce přesunout do kariéry ve vládě, diplomacii, mezinárodních organizací, rozvoje, žurnalistiky, nebo do jakékoli jiné oblasti, která vyžaduje zkušenosti a znalosti pevné plochy místního jazyka. Program Master of Arts v středoasijských studií nabízí studentům jedinečnou příležitost získat titul, který splňuje západní standardy vzdělávání, aniž by museli opustit Střední Asii. Kurzy jsou vedeny výhradně v angličtině a pod dohledem západní fakulty. Ti, kteří úspěšně dokončí program bude mít solidní základy v západní akademické psaní, výzkum a kritického myšlení, dovednosti, které jsou vysoce oceňují v jakémkoliv kontextu. Udělejte další krok v budování své budoucnosti dnes, že se na programu. ... [-]