Filter
Magistr humanitních věd
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kosmetologie v Evropa - Kosmetologie Kosmetologie programy v Evropa

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kosmetologie v Evropa - Udělejte si Kosmetologie v Evropa. Získejte všechny program Kosmetologie a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Kosmetologie, Evropa

University of Tartu

Program kombinuje managementu a designu lázeňských produktů, zdravotnických a volný čas ošetření a pohody. ... [+]

Wellness and Spa Service Design a Management je unikátní 2-leté magisterský program, který si klade za cíl poskytnout studentům nezbytné teoretické znalosti, odborné dovednosti a praktické nástroje potřebné pro práci v wellness, lázně nebo jiné příbuzné organizace na úrovni řízení. Program kombinuje správu a design lázeňských produktů, zdravotnických a volný čas procedur, pohody, zdraví a služby spojené se zdravím. Je to jediná podobná magisterský program v celé Evropě.

Jaký druh dovedností a kompetencí budou studenti získají? Pohostinství a řízení kvality; Kreativní a inovační podnikání; Udržitelný rozvoj; Strategické, finanční a operativní řízení; Návrh a vývoj servis; Management a marketing pro wellness a lázeňství; Pochopení základů lázeňských procedur; Wellness filozofie; Řízení a výzkumný projekt. ... [-]
Estonsko Tartu
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině