Kombinované Komunikace Francie - Komunikace programy Francie Komunikace

Kombinované Komunikace Francie - Komunikace programy Francie Komunikace

Komunikace

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Kombinované MA Francie - Udělejte si on-line MA Francie. Všechny Kombinované MA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Ma V Globální Komunikace

The American University of Paris
Campus forma 1 rok September 2017 Francie Paris

Master of Arts v Global Communications (MAGC) je tři-semestr, 48-úvěr stupně, které mohou být dokončena v jednom kalendářním roce. Tento špičkový program nabízí rovnováhu mezi pevnou intelektuální přípravě na komunikaci a praktické odborné přípravy s mezinárodními experty. [+]

MA v Global Communications Master of Arts v Global Communications (MAGC) je tři-semestr, 48-úvěr stupně, které mohou být dokončena v jednom kalendářním roce. Tento špičkový program nabízí rovnováhu mezi pevnou intelektuální přípravě na komunikaci a praktické odborné přípravy s mezinárodními experty. Studenti absolvent s hvězdným profilem: teoretickou propracovanost, dovednosti založené na mistrovství v klíčových oblastech, a praktické zkušenosti v oblasti globální komunikace. Digitální, globální, lokální Jako student MAGC, jste vyzývají, aby vypracovaly vrstvené porozumění:

dnešní digitální revoluce ekonomické transformace způsobené globalizací značky mezikulturní úkoly spojené s novými médii a globalizace-a rozvoj vhodných odpovědí vlády, korporací a nevládních organizací rozvoj komunikačních technologií, včetně globální reklamní, sociální sítě, vyhledávače, a správu obrazu ... [-]

Master Of Arts - Luxusní Značka Komunikace

Sup de Pub
Campus forma September 2017 Francie Paris

Francie je jedním ze světových lídrů v průmyslu luxusního zboží, ať už v kosmetice, móda, módní doplňky, potraviny, atd.Sup de Pub vyvinula specializovaný program v této oblasti vyškolit [+]

Master of Arts - Luxury Brand komunikace

Francie je jedním ze světových lídrů v průmyslu luxusního zboží, ať už kosmetika, móda, módní doplňky, potraviny atd. Sup de Pub vyvinula specializovaný program v této oblasti vyškolit studenty definovat firemní obchodní strategie a koordinovat realizace marketingových a komunikačních činností s využitím specifických kódů, které patří do sektoru luxusního zboží.

Kdo může žádat?

Zápis do magisterského programu 1 je možné pouze v případě, že student absolvoval Sup de Pub bakalářský program.

DOKUMENTY bude zahrnuta přihlášku ... [-]


Ma V Cross-kulturní Komunikaci

Horizons University
Online forma Kombinované 1 rok September 2017 Francie Paris

MA v mezikulturní komunikace pomohou studenti seznámí se základními aspekty kontaktů mezi kulturami a zároveň rozvíjet silné kompetence interkulturní komunikace se kritické a nezávislé analýzy. [+]

MA v mezikulturní komunikace

MA v mezikulturní komunikace pomohou studenti seznámí se základními aspekty kontaktů mezi kulturami a zároveň rozvíjet silné kompetence interkulturní komunikace se kritické a nezávislé analýzy.

Trvání

1 rok Požadavky na přijetí

Do všech kurzů, odpovídající bakalářský titul. Jazyk

Angličtina Studium možností

Take tento titul zcela on-line! Metodologie

Kurzy se zaměří na vliv kulturních rozdílů v dnešní ekonomické a sociální oblasti a na nutnost rozvíjet komunikační dovednosti k překonání těchto rozdílů.

MA komunikace - Kurzy ... [-]