MA Kazachstán - MA programy Kazachstán MA

MA Kazachstán - MA programy Kazachstán MA

Magistr

Master of Arts nebo MA je absolventská hodnost typicky získal po studijním programu výtvarného umění, humanitních, společenských věd nebo jiné podobné koncentrace. Tyto programy mají tendenci trvat jeden až dva roky.

Kazachstán, oficiálně Republika Kazachstán je stát ve střední Asii, s jeho menší část západně od řeky Ural ve východní Evropě.

MA Kazachstán - Vezměte si MA Kazachstán. Všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Magistr mezinárodního žurnalistiky a masových komunikací

KIMEP University
Campus forma 18 měsíců September 2019 Kazachstán Almaty

Program Master of International Journalism byl vyvinut pro vědce a odborníky v oblasti médií a komunikací, kteří mají zájem o další profesní rozvoj a objevují nové perspektivní kariéry v oblasti komunikace, správy médií, PR a reklamy. [+]

O MAIJ

Mistr umění v mezinárodním žurnalistiku nabízí dvě hlavní obory:

Žurnalistika a správa médiíPR a reklama

Program Master of International Journalism byl vyvinut pro vědce a odborníky v oblasti médií a komunikací, kteří mají zájem o další profesní rozvoj a objevují nové perspektivní kariéry v oblasti komunikace, správy médií, PR a reklamy.

Tento program, který je určen pro čerstvé absolventy bakalářských programů a mladých profesionálů, je skvělou příležitostí k posílení znalostí v oblasti mezinárodní žurnalistiky ak rozvoji komunikačních dovedností.

Osnovy

Doba trvání programu: 1,5 let Maximální počet kreditů za semestr: 18 Jazyk výuky: angličtina Forma studia: Denní studium (tříd se koná především večer) Počet kreditů: 48... [-]


Master of Economics

KIMEP University
Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Kazachstán Almaty

Náš studijní program je jedinečný a obsahuje kurzy, které jsou v národní akademické praxi bezkonkurenční. Program se skládá z teoretických a aplikovaných předmětů v oblasti ekonomie, financí a statistiky. Studenti získají hluboké znalosti v oblasti ekonomické a finanční analýzy, interního a externího auditu a finančního řízení. [+]

O MAE

Program magisterského studia v ekonomii nabízí současné znalosti v následujících oblastech:

Efektivní správa investičních projektů ve veřejném a soukromém sektoru;Dosažení maximálních výnosů při minimálních nákladech pro organizace;Optimální přidělování organizačních zdrojů;Analýza a hodnocení finančního stavu organizace;Plánování ekonomického rozvoje pro organizace;Vývoj ekonomických a finančních plánů;Vývoj strategie pro organizace.

Náš studijní program je jedinečný a obsahuje kurzy, které jsou v národní akademické praxi bezkonkurenční. Program se skládá z teoretických a aplikovaných předmětů v oblasti ekonomie, financí a statistiky. Studenti získají hluboké znalosti v oblasti ekonomické a finanční analýzy, interního a externího auditu a finančního řízení.... [-]