MA Windsor - MA MA programy Windsor, Windsor

MA Windsor - MA MA programy Windsor, Windsor

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Windsor je jedním z nejambicióznějších měst v Kanadě v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Město má komplexní a výzkum orientované vzdělávací instituce, kde se studenti mohou dosáhnout svých profesních cílů. Město je velmi příjemné, proto i zahraniční studenti rádi chodí pro své studium.

MA Windsor - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Umění: Ekonomie

University of Windsor, Graduate
Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Kanada Windsor

[+]

Po úspěšném absolvování těchto 8 kurzů bude student pokračovat do M2 roku jako kandidát na magisterské studium pro druhý ročník programu.

Během prvního roku, studenti v rámci programu dva roky trvat osm pokročilé vysokoškolské úrovni ekonomie kurzy mikroekonomie, makroekonomie a ekonometrie, který je nezbytný pro přípravu na programu jeden rok.

[-]