MA Windsor - MA MA programy Windsor, Windsor

MA Windsor - MA MA programy Windsor, Windsor

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Windsor je jedním z nejambicióznějších měst v Kanadě v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Město má komplexní a výzkum orientované vzdělávací instituce, kde se studenti mohou dosáhnout svých profesních cílů. Město je velmi příjemné, proto i zahraniční studenti rádi chodí pro své studium.

MA Windsor - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Ekonomii

University of Windsor, Graduate
Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Kanada Windsor

The University of Windsor nabízí jednoroční magisterský program v oboru ekonomie, který je určen pro studenty s vyznamenáním v oboru ekonomie a dvouletý magisterský program v oboru ekonomie pro studenty s obecnou mírou v oboru ekonomie nebo pro studenty s titulem v jiném oboru a některé kvantitativní trénink. [+]

. The University of Windsor nabízí jednoroční magisterský program v oboru ekonomie, který je určen pro studenty s vyznamenáním v oboru ekonomie a dvouletý magisterský program v oboru ekonomie pro studenty s obecnou mírou v oboru ekonomie nebo pro studenty s titulem v jiném oboru a některé kvantitativní trénink. MA program v oboru ekonomie nabízí tvrdý trénink, který připravuje studenty pro Ph.D. programy a pracovat v non-akademické sféry. Malé počet žáků ve třídě dát studentům příležitost úzce spolupracovat, dovnitř a ven ze třídy, s členy fakulty. Můžete si najít absolventy z naší MA programu v Ph.D. programy na Rice University, University of Texas, Louisiana State University, University of Alberta, University of Western Ontario, Carleton University, University of Ottawa, Guelph Univerzita McMaster University a University of Manitoba, mezi ostatními. Můžete si také najít našich absolventů v non-akademických pracovních míst ve veřejném i soukromém sektoru, například v JP Morgan, Ernst and Young, Jin Mao skupiny Industry Kanady a Ontario ministerstva zdravotnictví. Popis programu Obvykle studenti v obou programu M2 a M1 trvat 4 kurzy Během podzimu semestru (září do prosince) a 4 kurzů v průběhu zimního semestru (leden až duben). Neexistují žádné M1 kurzy v letním semestru (květen až srpen). Tam jsou obvykle žádné M2 kurzy v letním semestru, ale M2 studenti mohou rozhodnout se napsat knihu majora během letního semestru po dokončení na podzim av zimě kurzy M2. Program M2 Masters Candidate Studenti budou úspěšně dokončit 8 kurzy, aby se absolvent: Ekonomika 501 - mikroekonomické teorie I (povinné) Ekonomika 502 -... [-]