Filter
Magistr humanitních věd
Kanada Ontario Toronto Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Toronto - MA MA programy Toronto, Toronto

MA aplikované lingvistiky je nejčastější řady mistrů, nebo mA jak jsou běžně známé, které mají vyšší koncentraci na vědu a méně soustředit na praxi ve třídách.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Je to největší město v Kanadě a školství má tolik daří v tomto městě. Mnoho univerzit a vysokých škol mají stanovit své centra tady sloužit lidem v oblasti vysokoškolského vzdělávání se týká. Nabízí pohodlné prostředí pro studenty, pro učení, město prostřednictvím institucí jako University of Toronto viděl mnoho vyniknout v jejich odborných kurzů.

MA Toronto - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Nipissing University

Master of Arts (MA) v sociologii - Aplikovaný sociální výzkum se zaměří na aplikaci sociálních teorií a metodologií výzkumu, které pomáhají pochopit a řešit sociální prob ... [+]

Mistr umění v sociologii - aplikovaný sociální výzkum na naší škole absolventů studia

Master of Arts (MA) v sociologii - Aplikovaný sociální výzkum se zaměří na aplikaci sociálních teorií a metodologií výzkumu, které pomáhají pochopit a řešit sociální problémy a výzvy severních a venkovských komunit, včetně domorodých společenství, v Kanadě a okolí svět. Program sdružuje odborné znalosti fakulty v oblasti sociologie, zdravotnictví a populačních studií, gerontologie, antropologie, vědy a environmentálních studií a kriminologie a trestní spravedlnosti. Aktivní zapojení do komunity, partneři vládních agentur, kurikulum kurzů náročných na výzkum a praktické umisťování vám poskytne teoretické základy a kvantitativní a kvalitativní výzkumné dovednosti pro provádění aplikovaného výzkumu, hodnocení a politických studií ve vládě, ziskové a soukromé organizace. K dispozici jsou tři požadované předměty, které jsou základem tohoto stupně a zahrnují: SOCI 5106 Advanced Sociological Theory; SOCI 5216 Research Design; a buď kvantitativní analýza SOCI 5217 nebo kvalitativní analýza SOCI 5417. Budete dobře připraveni na pokročilejší studium sociologie, antropologie a kriminologie na doktorské úrovni.... [-]

Kanada Toronto
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině