MA Nova Scotia - MA MA programy Nova Scotia, Nova Scotia

MA Nova Scotia - MA MA programy Nova Scotia, Nova Scotia

Magistr

Stupeň MA je určen především pro studenty, kteří si chtějí zlepšit své obecné matematické vzdělání nebo učit.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Nova Scotia kraj se snaží sladit svůj vyšší learningového systému spolu šikovného školení a vynikající vzdělání. Někdejší odborné školy byly obnoveny a jsou po stopách nejlepších škol jako Dalhousie University a University v Acadia nabízí kvalitní vzdělání pro studenty.

MA Nova Scotia - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Velitel Výtvarných Umění

NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design
Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Halifax Hamilton

Master of Fine Arts stupně se uděluje po úspěšném absolvování 42 kreditů samozřejmě práce a dalších programových požadavků (včetně závěrečného výstavy a práce) převzala [+]

Master of Fine Arts

&nbsp

Master of Fine Arts stupně se uděluje po úspěšném absolvování 42 kreditů samozřejmě práce a dalších programových požadavků (včetně závěrečného výstavy a práce), převzali 20 do 24 měsíců období, začátek v zimním semestru. Univerzita je MFA program, v existenci od roku 1973, poskytuje studentům příležitost rozvíjet svou práci v rámci intenzivní kritické diskuse. Akademické studium v ​​dějinách umění nebo jiných příslušných subjektů tvoří nedílnou součást programu.

&nbsp

Studenti jsou vybrány pro svou schopnost jako umělci, craftpersons, nebo designéry, jejich pochopení souvisejících důležitých informací a osobních kvalit a zájmy, které lze očekávat přispět k jejich úspěchu jako učitelů a učenců.... [-]