MA Sussex - MA MA programy Sussex, Sussex

MA Sussex - MA MA programy Sussex, Sussex

Magistr

MA nebo Master of Arts stupně se získá studenti po dokončení jedno- až dvouletý program studuje historii, angličtinu nebo jiné jemné umění nebo humanitních předmětů. Magisterského studia jsou nejčastěji směs výzkumu a ročníkové práce.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

MA Sussex - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Of Arts V Pastorální Teologie

Kingswood University
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Kanada Sussex

Master of Arts v pastorální teologie (MAPt) je zmodernizovaná 36-hodinová služba v magisterský titul, který integruje bible a biblické teologie do praxe pastorační vedení. Tento stupeň je zaměřen na tom, jak teologie podobách a informuje o naší praxi uctívání, evangelizaci, učednictví, a naše představy o povaze kostela a duchovní formace. [+]

. Master of Arts v pastorální teologie (MAPt) je zmodernizovaná 36-hodinová služba v magisterský titul, který integruje bible a biblické teologie do praxe pastorační vedení. Tento stupeň je zaměřen na tom, jak teologie podobách a informuje o naší praxi uctívání, evangelizaci, učednictví, a naše představy o povaze kostela a duchovní formace. V Kingswood velmi vážíme teorii i praktické aplikace, oba historické souvislosti a aktuální inovací. Nechceme vidět tyto jako samostatné oblasti zájmu, ale jako partneři v reálném životě služby. Problémy v reálném životě vyžadují reálný biblickou odpověď. Pokud nebudeme mít dobře vyvinutou teologický základ pro undergird naši službu, riskujeme budování církve na programy spíše než na Krista. To je důvod, proč je to plně akreditovaných studijních určen především pro ty, kteří v současné době zabývá ve službě, a je účelné v propojuje příslušné problémů, kterým čelí ti, ve službě a na ty pod jejich duchovní péče. Tento stupeň má za cíl poskytnout studijní prostředí, které je: integrovaná - ženili teologie a praxe inovační - přizpůsobení biblické a teologické principy současných sociologických realitě, metody ministerstva a současné požadavky ministerstva zkušený bázi - teologie pracoval v kontextu života ve vašem místním kostele duchovně obohacující - program a kurzy jsou určeny trvat hlouběji a vyšší v Kristu komunální - učení spolu s a prostřednictvím zkušeností ostatních studentů úsporný - navrženy tak, aby poskytovaly maximální přínos za přijatelnou cenu flexibilní - Masters program navržen tak, aby využily špičkových poznatků a přizpůsobit je konkrétním potřebám prostředí ministerstva každého studenta Účelem je vybavit představitele ministerstva se... [-]