MA Prince George - MA MA programy Prince George, Prince George

MA Prince George - MA MA programy Prince George, Prince George

Magistr

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Prince George je obrovský prostor, ale tam je mnoho vzdělávacích institucí, které nabízejí odborných kurzů v celém regionu a tím slouží populaci vysokoškolsky podle požadavků země 's normami. To má některé unikátní vzdělávací centra, jako je škola Aerospace letu plus další univerzit a vysokých škol.

MA Prince George - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma V Rozvojové Ekonomice

University of Northern British Columbia School of Business
Campus forma Denní studium September 2018 Kanada Prince George

Ekonomický vývoj zůstává kritickým tématem pro více než tři čtvrtiny světové populace, která má bydliště v zemích klasifikovaných jako "nízké příjmy" nebo "střední příjmy". [+]

MA v rozvojové ekonomice

Ekonomický vývoj zůstává kritickou otázkou pro více než tři čtvrtiny světové populace, která má bydliště v zemích klasifikovaných jako "nízké příjmy" nebo "střední příjmy". Příčiny a důsledky hospodářského rozvoje zůstávají spornými otázkami. Tento stupeň se zabývá měnícím se globálním, regionálním a národním kontextem hospodářského rozvoje; Politické ponaučení, které lze na základě srovnávacích studií získat; A nástroje potřebné k tomu, aby vývojoví ekonomové mohli přispět k rozvojovému procesu. Obrovské transformace, které se dnes odehrávají v zemích Jihu, jsou předmětem tohoto stupně. Studenti jsou vyzváni, aby analyzovali témata, jako jsou důvody vzniku nových ekonomických center na jihu, jako je Čína a Indie, stejně jako trvalé problémy chudoby a nerovnosti. Program zahrnuje základní kurzy v oblasti globalizace a rozvoje, makroekonomická politika rozvoje, aplikovaná ekonometrie a chudoba, nerovnost a rozvoj. Ekonomické oddělení také má zvláštní odborné znalosti v oblasti ekonomiky životního prostředí a ekonomiky zdraví a nabízí volitelný předmět v těchto oblastech. Studenti jsou také povinni absolvovat magisterskou práci nebo projekt MA, který studentům umožňuje použít nástroje ekonomické analýzy na vývojovou problematiku. Ekonomický vývoj nelze studovat izolovaně od jiných dimenzí vývoje. Chápání chudoby například vyžaduje nejen ekonomickou analýzu, ale také pochopení poznatků jiných sociálních a zdravotních věd. Školení vývojového ekonomy proto musí vystavit studenty interdisciplinárním přístupům k rozvoji. Zahrnutím teorie, politiky a aplikované analýzy, stejně jako integraci poznatků z jiných oborů, program MA dobře vybaví studenty pracovat jako ekonomové ve vládě a mezinárodních agentur, stejně jako v soukromém sektoru.... [-]