MA v Jižní Amerika - MA Jižní Amerika - MA programy v Jižní Amerika

MA v Jižní Amerika - MA Jižní Amerika - MA programy v Jižní Amerika

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

MA v Jižní Amerika - Udělejte si MA v Jižní Amerika. Získejte všechny program MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr Umění V Mezinárodním Obchodě A Politice

Georgetown University’s McDonough School of Business
Online & Campus forma Kombinované 1 rok January 2018 Spojené státy americké Washington DC Chile Santiago Německo Frankfurt nad Mohanem + 4 více

[+]

Každý student také dokončí projekt společenských akcí, který nabízí příležitost prozkoumat problém v reálném světě a pod vedením učitele a / nebo partnerské organizace vytvořit akční plán, který by jej řešil.

Online kurz 1

Přijímací řízení

Kandidáti obvykle pracují v obchodních, vládních, finančních organizacích, nadnárodních korporacích nebo nevládních organizacích.

[-]