MA Port Elizabeth - MA MA programy Port Elizabeth, Port Elizabeth

MA Port Elizabeth - MA MA programy Port Elizabeth, Port Elizabeth

Magistr

Masters tituly jsou univerzálnější než doktorských kvalifikaci a mají širokou škálu odborných a akademických aplikacích. Podle amerického ministerstva školství, tři typy magisterských programů existuje výzkum, profesionální a terminál. Nejoblíbenější magisterský studijní typy Master of Arts (MA) a Master of Science (MS) ve směsi oborů.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Port Elizabeth město, také volal Bay je jedním z velkých měst v Jižní Africe. Město má historii, která sahá až do 1820 jako klíčový přístav v průběhu britské dohody. Vista University, největší na jižní mys je k dispozici zde.

MA Port Elizabeth - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MPhil V Oblasti Financování Rozvoje (celoroční)

Nelson Mandela Metropolitan University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4  February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

MPhil v Development Finance (Celoroční) [+]

Tento program byl schválen, pokud jde o nové vysokých škol rámce kvalifikací (HEQF).

Požadavky na přijetí

Čtyřletý bakalářský nebo Honours degree v oboru ekonomie, obchodu, účetnictví, finance, či dalších stupních financování související či postgraduální diplomy na úroveň VRK 8, s celkovým obchvatu 60%. Vstupné je předmětem oddělení kritérií výběru, jak je stanoveno řídícím výborem fakulty. Přednost bude dána těm uchazečům, kteří s prokázanou praxí ve finanční oddělení rozvojové bankovnictví a nebankovních finančních institucí, vládních-spojený rozvoj finanční oddělení či jiných institucí, jako jsou obce a nevládních organizací.... [-]


Ma V Rozvojových Studií (celoroční)

Nelson Mandela Metropolitan University
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2019 Jihoafrická republika Port Elizabeth + 1 více

NMMU je jediná univerzita v Jižní Africe, které nabízejí postgraduální studijní programy v skupinová dynamika. Tyto programy jsou akreditovány SA radou poradců pro non-terapeutické intervence, a byly vyvinuty k tomu, aby studentům získat pokročilé znalosti z teorie skupinové dynamiky, jeho uplatňování a specifického vzdělávání dovedností při jednání se skupinami / týmy v rámci velké množství vzdělávací a non-vzdělávací nastavení. [+]

Úvod

Výzkum Disertační práce na schválené téma.

NMMU je jediná univerzita v Jižní Africe, které nabízejí postgraduální studijní programy v skupinová dynamika. Tyto programy jsou akreditovány SA radou poradců pro non-terapeutické intervence, a byly vyvinuty k tomu, aby studentům získat pokročilé znalosti z teorie skupinové dynamiky, jeho uplatňování a specifického vzdělávání dovedností při jednání se skupinami / týmy v rámci velké množství vzdělávací a non-vzdělávací nastavení.

Oblasti výzkumu zahrnují mnoho dnešních nejdůležitějších výzev. Ty se pohybují od globalizace, námořního rozvoje, rozmanitosti a identitě, zmírňování chudoby, sociální kapitál, lidské bezpečnosti, mír a rozvoj, boj proti obchodu a průmyslového rozvoje, HIV / AIDS a cross-kulturního managementu.... [-]