MA Turín - MA MA programy Turín, Turín

MA Turín - MA MA programy Turín, Turín

Magistr

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Master 's stupně připravuje studenty vést a řídit. Master 's titul připravuje člověka pro řadu pronásledování prostřednictvím specializované studium oboru.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Turín je jedním z obchodních měst v Itálii. Univerzity v tomto městě se snaží poskytovat kvalitní vzdělání v Itálii. Toto místo je centrem horní zářez mezinárodních škol jako univerzitě v Turíně, které se věnují formování dobrou kariéru pro studenty.

MA Turín - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Ma Mezinárodní Umění Správa (miaa)

St. John International University
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let October 2017 Itálie Turín + 1 více

Master of Arts v International Arts Administration (MIAA) se zaměřuje na nové pojetí umění jako to bylo v posledních letech ze zkušeností z praxe. [+]

MA International Arts Administration (MIAA) Master of Arts v International Arts Administration (MIAA) se zaměřuje na nové pojetí umění jako to bylo v posledních letech ze zkušeností z praxe. Umělecké dílo je již koncipována jako objekt, který lze použít různé akce. Umění je nyní považován za součást sítě vztahů, které mohou být označeny jako "informace". "Informace" je v této souvislosti rozumí nové hodnoty vytvořené tímto relační vidění umění. Informace tedy zahrnuje kulturně-geografické-etického kontextu, ve kterém dílo koncipován a musí být zažil. MIAA bude vyvíjet hlavní témata této složité sítě podle udržitelnosti, řízení a uskutečnění umění. Udržitelný rozvoj znamená, že v dnešní době nějakou práci o umění musí učinit vlastní udržitelnosti, široce chápané jako ekonomicko-environmentální-etické bohaté početí. Veškeré umění musí být uložen katalogizovat, a podařilo se podle nových elektronických nástrojů, které jsou již součástí uskutečnění. Správa představuje kontinuitu mezi uměleckými díly a jejich uskutečnění. Fruition je dnes nezbytnou součástí umění. Komunikace, zobrazování, na trhu není oddělena od umění jako takového. Vedení umění dnes zahrnuje zvýšení dostupných zdrojů (získávání finančních strategií, inovativní marketingové taktiky a propagace, atd.) a na zlepšení jejich využívání (plánování a finanční kontrolní systémy). Navíc bude tato nová koncepce vztahuje na tradičních uměleckých děl, jakož i nové formy umění, jako rozhlasových nebo televizních záznamů nebo digitálně vytvořených dokumentů. Mistr má za cíl rozvíjet potřebné kompetence k posílení sbírky born-digitální umělecká díla, a posílit studenty na řízení a ukládání v digitálním formátu aktiv. MIAA se bude konat v angličtině obou odborných lékařů z různých oborů a akademických pracovníků. Kurzy... [-]