Filter
Magistr humanitních věd
Itálie Parma Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MA Parma - MA MA programy Parma, Parma

Master 's titul je udělen akademický titul jednotlivcům, kteří podstoupili studii prokazující mistrovství nebo vyššího řádu přehled o určitém oboru nebo v oblasti odborné praxe.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

MA Parma - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Parma

Studijní obor "Počítačová, elektronická a telekomunikační technika" byl založen v souladu s nejnovějšími legislativními reformami vysokoškolských kurzů a představuje nejn ... [+]

Oficiální popis programu

Počítačová, elektronická a telekomunikační technika

Studijní obor "Počítačová, elektronická a telekomunikační technika" byl založen v souladu s nejnovějšími legislativními reformami vysokoškolských kurzů a představuje nejnovější vývoj v zavedené tradici. V posledních dvaceti letech nabízí University of Parma kurzy různých úrovní v oboru Počítačové inženýrství, Elektronické inženýrství a Telekomunikační inženýrství s mimořádně pozitivními pracovními příležitostmi a možnostmi kariéry. Dlouhodobé sledování kariéry absolventů a dat z Consorzio Alma Laurea svědčí o jejich úspěchu na pracovišti. Studijní program je organizován ve třech modulech:... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Nadační rok je plnohodnotným přípravným programem pro zahraniční studenty, kteří se chtějí přihlásit na University of Parma nebo na jakoukoli italskou univerzitu nebo hud ... [+]

Oficiální popis programu

Rok založení

Nadační rok je plnohodnotným přípravným programem pro zahraniční studenty, kteří se chtějí přihlásit na University of Parma nebo na jakoukoli italskou univerzitu nebo hudební konzervatoř. Je organizována ve spolupráci s A. Boito Music Conservatory v Parmě.

To osloví potenciální studenty držet diplom střední školy ale kdo mít lingvistické nebo kulturní mezery a / nebo méně než 12 roků vzdělání, jak požadovaný zákonem zpřístupnit univerzitu v Itálii.

Díky tomuto programu budou mít zahraniční studenti možnost:... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině