MA Padově - MA MA programy Padově, Padově

MA Padově - MA MA programy Padově, Padově

Magistr

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Tato průmyslová a ekonomická město Itálie je dobře rozvinutý přesto přirozeně krásné město. Proto Padua je dobré místo pro život a vydělávat peníze. Navíc, Padova má několik dobrých vzdělávacích institucí, jako je Univerzita v Padově.

MA Padově - Vezměte si MA Oslu. Získejte všechny programu MA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

MA Degree Programme in Human Rights and Multi-level Governance

University of Padova School of Economic and Political Sciences
Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Itálie Padově

[+]

disciplíny Orientace

Průběh programu je politik a akčně orientovaný přístup, založený na výzkumu a kritického myšlení.

Pracovní autonomně, plánování kapacity a doba řízení: studenti jsou poskytovány s studijních dovedností potřebných k rozvoji autonomní schopnosti v oblasti plánování a řízení sociálních projektů v oblasti lidských práv, demokracie a mír. [-]